Запорожский облсовет против назначения Андрея Павелко губернатором

31.10.2014 10:30

В самое ближайшее время может состояться назначение нового председателя Запорожской областной государственной администрации.

Об этом пишет интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Им может стать действующий народный депутат Украины Андрей Павелко, кандидатура которого  прошла согласование в Администрации Президента Украины. Напомним, что три дня назад запорожский губернатор Валерий Баранов уже подал в отставку.

В то же время в регионе растет недовольство будущим назначением. Действующий облсовет Запорожской области воспротивился креатуре Петра Порошенко и на сессии 30 октября принял открытое обращение к Главе державы.

"Шановний Петре Олексійовичу!

Обласна рада та громадськість Запорізької області звертається до Вас з приводу призначення на вакантну посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Вважаємо, що в умовах складної соціально-політичної, економічної, військової ситуації в країні та в Запорізькій області голова обласної державної адміністрації повинен бути не тільки ефективним керівником, фахово та всебічно підготовленою, соціально зрілою людиною, але і патріотом України та Запорізького краю.

Керівник виконавчої гілки влади повинен бути відомим мешканцям області та користуватися підтримкою громади.

У зв’язку з цим пропонуємо розглянути кандидатури на посаду голови Запорізької обласної державної адміністрації виключно з числа представників Запорізького кадрового активу та з урахуванням наших думок", - говорится в заявлении. 

Не исключено, что в случае назначения Андрея Павелко на эту должность в регионе начнется открытый конфликт между двумя ветвями власти.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат ВРУ 7-8 созыва, член центральной рады политической партии "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Комментарии
Игорь
31.10.2014
Я за назначение Павелко губером Запорожской области. Пусть лучше там все сливает под рыгов.
Последние записи в блогах

Бо якраз саме у Дніпрі максимально сконцентровано антидержавне напівкримінальне «братство», яке, за допомогою керівників області, намагається утворити фактично легальну місцеву республіку на кшталт одних із східних ДР, перетворюючи регіон на безправну та мовчазну «мертву зону».

Подробнее

Якщо кожен не буде стояти осторонь, то можна виграти будь-яку справу, тим більш, якщо наша "справа" - справедливість.

Подробнее

2014 рік. Україну зненацька атакував ворог зі сходу. Українські військові робили все що могли, але без суттєвої допомоги добровольчих батальйонів зараз би лінія фронту була десь під Києвом. Сьогодні, коли нахабність ворога в чергове набирає шалених оборотів, добровольці знову пропонують свою допомогу. Але на цей раз Держава чомусь об’явила їм війну, геть забувши хто є справжнім ворогом…

Подробнее

Скільки коштує зараз совість? І чи потрібна вона нашій владі, якщо цю владу призначили саме для того, аби про совість забути назавжди?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю