Заммэра Днепра продал недвижимость международному мошеннику, - общественник

14.07.2017 10:45

В электронной декларации заместителя мэра Днепра Александра Сидоренко значится, что в прошлом году он продал имущество за 37,4 тысячи гривен бизнесмену Владимиру Дубинскому, который находится в розыске за мошенничество в США.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал активист «Громадського контроля» Денис Селин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«К примеру, у нас есть братья Дубинские, которых ФБР ищет уже около девяти лет за мошенничество в США, и они есть в базе Интерпола. Но найти их никак у нас не могут. Зато Сидоренко спокойно перепродает свое имущество Дубинскому Владимиру», – написал общественник.

Селин посоветовал Интерполу поспрашивать у вице-мэра Днепра, где искать Дубинских.

«В совпадения я не верю. И я уверен, что Сидоренко знал про все дела по Дубинским, и допускаю, что он может быть креатурой Дубинских в мэрии», – добавил он.

По данным Генпрокуратуры, в течение 2016-2017 годов коммунальные предприятия Днепра пользовались так называемыми «налоговыми ямами», куда было направлено более 500 миллионов гривен. В результате значительную часть квартплаты, платежей граждан за тепло и воду перевели в наличные, а также вывели в офшоры. В прокуратуре считают, что за этой сделкой стоят предприниматели – граждане Украины, США и Израиля братья Владимир и Леонид Дубинские, которые находятся в розыске ФБР за мошенничество.

Как это повлияет на рейтинг:
Глава общественной организации "ГромКонтроль"
Подробнее
Заместитель мэра Днепра, экс-председатель Центрального районного в городе Днепре совета
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю