Замість Вілкула на посаду віце-спікера Ради пропонують Юрія Березу

01.12.2014 09:18

Сьогодні, 1 грудня, на засіданні фракції "Блоку Петра Порошенка" політикам планують запропонувати підтримку на рахунок Юрія Берези ( «Народний фронт») у якості віце-спікера Верховної Ради.

Про це заявив нардеп з Дніпропетровська Андрій Денисенко, повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На своїй сторінці у соцмережі політик пояснив, що пропозицію про висування керівника полку «Дніпро» Юрія Берези висловив член партії "Самопоміч" Семен Семенченко, тож колеги-нардепи пропонують підтримати цю кандидатуру на противагу опозиційного кандидата Олександра Вілкула.

Нагадаємо, 29 листопада на засіданні фракції БПП було прийнято рішення не підтримувати опозиційних кандидатів на посади голів комітетів ВР, якщо ті голосували за диктаторські «закони 16 січня». Нардепи з Дніпропетровщини заявили, що не голосуватимуть за Вілкула на посаді віце-спікера.

Також Андрій Денисенко зауважив, що Юрій Береза є абсолютно прохідним кандидатом, за якого проголосує більшість депутатів коаліції.

«Сьогодні в нас у БПП засідання фракції - виноситиму питання про підтримку друга Юрія. Переконаний у підтримці колег-дніпрян Віталія Купрія, Валентина Дідича, Максима Курячого і багатьох інших», - повідомив Денисенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-Вице-премьер-министр Украины, народный депутат Украины 6, 8 созывов. Председатель Днепропетровской областной организации "Оппозиционного блока", глава Фонда "Украинская перспектива".
Подробнее
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-глава Штаба национальной защиты Днепропетровской области, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Анатолий
01.12.2014
Боятся Вилкула. Он кстати не голосовал за законы 16 января. Он не был Народным депутатом.
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що право на податкову соціальну пільгу мають громадяни, які працюють неповний робочий день, та батьки з двома і більше дітьми. 

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю