Замість Вілкула на посаду віце-спікера Ради пропонують Юрія Березу

01.12.2014 09:18

Сьогодні, 1 грудня, на засіданні фракції "Блоку Петра Порошенка" політикам планують запропонувати підтримку на рахунок Юрія Берези ( «Народний фронт») у якості віце-спікера Верховної Ради.

Про це заявив нардеп з Дніпропетровська Андрій Денисенко, повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

На своїй сторінці у соцмережі політик пояснив, що пропозицію про висування керівника полку «Дніпро» Юрія Берези висловив член партії "Самопоміч" Семен Семенченко, тож колеги-нардепи пропонують підтримати цю кандидатуру на противагу опозиційного кандидата Олександра Вілкула.

Нагадаємо, 29 листопада на засіданні фракції БПП було прийнято рішення не підтримувати опозиційних кандидатів на посади голів комітетів ВР, якщо ті голосували за диктаторські «закони 16 січня». Нардепи з Дніпропетровщини заявили, що не голосуватимуть за Вілкула на посаді віце-спікера.

Також Андрій Денисенко зауважив, що Юрій Береза є абсолютно прохідним кандидатом, за якого проголосує більшість депутатів коаліції.

«Сьогодні в нас у БПП засідання фракції - виноситиму питання про підтримку друга Юрія. Переконаний у підтримці колег-дніпрян Віталія Купрія, Валентина Дідича, Максима Курячого і багатьох інших», - повідомив Денисенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Анатолий
01.12.2014
Боятся Вилкула. Он кстати не голосовал за законы 16 января. Он не был Народным депутатом.
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю