Заместители мэра Днепропетровска показали свои доходы

05.04.2016 17:15

На сайте Днепропетровского горсовета появилась информация о доходах заместителей городского головы. Декларации о доходах за 2015 год опубликовали первый зам Дмитрий Погребов, а также заместители Александр Санжара, Елена Молошна, Светлана Епифанцева и Алексей Григорук. Не обновил информацию о своих доходах только один из замов – Михаил Лысенко. Также нет пока декларации о доходах за прошлый год самого градоначальника Бориса Филатова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Согласно опубликованным документам, самым богатым заместителем мэра является Дмитрий Погребов. Он заработал за 2015 год более 23,2 млн грн, из которых зарплата составила 91 457 грн.

Заместитель городского головы по вопросам деятельности исполнительных органов Елена Молошна задекларировала 52 773 грн дохода. Это заработная плата и доход от преподавательской деятельности.

Заместитель городского головы и по совместительству управделами исполкома Александр Санжара заработал и того меньше – 42 598 грн. Жил, как говорится, на одну зарплату. Хорошо хоть члены семьи заработали больше – 382 481 грн.

Заместитель городского головы, директор департамента здравоохранения горсовета Алексей Григорук заработал 146 345 грн, из них зарплата составила 116 391 грн. Заммэра даже получил материальную помощь в сумме 723 грн.

Еще один зам Филатова, городской омбудсмен Светлана Епифанцева задекларировала годовой доход в размере 16 672 грн. Как и Александр Санжара, она жила на одну зарплату.

Читайте также: Зам Филатова «показал» 23 млн грн дохода и «Порше» с «Ягуаром».

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю