Заместители мэра Днепропетровска показали свои доходы

05.04.2016 17:15

На сайте Днепропетровского горсовета появилась информация о доходах заместителей городского головы. Декларации о доходах за 2015 год опубликовали первый зам Дмитрий Погребов, а также заместители Александр Санжара, Елена Молошна, Светлана Епифанцева и Алексей Григорук. Не обновил информацию о своих доходах только один из замов – Михаил Лысенко. Также нет пока декларации о доходах за прошлый год самого градоначальника Бориса Филатова.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Согласно опубликованным документам, самым богатым заместителем мэра является Дмитрий Погребов. Он заработал за 2015 год более 23,2 млн грн, из которых зарплата составила 91 457 грн.

Заместитель городского головы по вопросам деятельности исполнительных органов Елена Молошна задекларировала 52 773 грн дохода. Это заработная плата и доход от преподавательской деятельности.

Заместитель городского головы и по совместительству управделами исполкома Александр Санжара заработал и того меньше – 42 598 грн. Жил, как говорится, на одну зарплату. Хорошо хоть члены семьи заработали больше – 382 481 грн.

Заместитель городского головы, директор департамента здравоохранения горсовета Алексей Григорук заработал 146 345 грн, из них зарплата составила 116 391 грн. Заммэра даже получил материальную помощь в сумме 723 грн.

Еще один зам Филатова, городской омбудсмен Светлана Епифанцева задекларировала годовой доход в размере 16 672 грн. Как и Александр Санжара, она жила на одну зарплату.

Читайте также: Зам Филатова «показал» 23 млн грн дохода и «Порше» с «Ягуаром».

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Экс-депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат