Зам Филатова назвал новые сроки полного перекрытия Нового моста

31.03.2017 14:44

Заместитель городского голові Днепра Михаил Лысенко заявил, что, возможно, Центральный мост будет перекрыт не 3 месяца, как планировалось изначально, а всего лишь 2 недели.

Этой новостью он поделился на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

"Сегодня совместно с проектировщиками и подрядной организацией найдено инженерное решение о сокращении полного перекрытия моста №2 с трех месяцев до двух недель", - написал он.

Напомним, что, согласно графику, на той половине моста, где сейчас ведется ремонт, его должны завершить до конца июля.

Читайте также: Днепряне недовольны медленным ремонтом Нового моста

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
клавдія
31.03.2017
Міст ремонтується за графіком. Зрозумійте це обєкт дуже небезпечний. Цеж не місточок через ручей. Коли його ремонтували капітально? То терпіть хай люди роблять сою справу без гарячки. Бажаю усім робітникам здоровя та натхнення в роботі. Ми тримаємо за вас усіх кулаки!!!!!
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю