Задержанных 9 мая в Днепре активистов признали потерпевшими

12.05.2017 08:00

Координатор С14 Виталий Роменский и активисты Стас Омельченко и Богдан Визир рассказали подробности их задержания 9 мая в Днепре возле цирка.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на zabeba.li.

По словам Виталия Роменского, парни в количестве около 20 человек шли от памятника Славы, где они развернули антикоммунистический баннер, никого не трогали и собирались уже расходиться по домам. Но тут к ним подошли полицейские и потребовали показать содержимое рюкзаков. После отказа события развивались следующим образом.

У Стаса Омельченко на лице и на теле остались синяки и ссадины после этого общения. Далее задержанных отвезли в отделение полиции, обыскали, описали содержимое рюкзаков и через 3 часа отпустили. По словам Виталия Роменского, активисты С14 посчитали действия полиции незаконными и написали заявления в прокуратуру. Сейчас они проходят свидетелями по делу о превышении полицейскими их полномочий.

9 мая тогда еще начальник Днепровского отдела полиции Андрей Бедило заявил, что в личных вещах задержанных были обнаружены и изъяты канистра с химическим веществом с резким запахом, складной нож, два газовых баллончика и балаклавы. Виталий Роменский настаивает, что ничего запрещенного у них не было: ножи они носили перочинные, а в канистре была вода.

Видео: Информатор.

Комментарии
Корунд 05
12.05.2017
ОДЕСА, твій заклик вірний і своєчасний, але необізнані дніпряни його сприймуть як натяк проти С14.
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет