Задержан печник, который рекламировал себя на зданиях по всему Днепру (ВИДЕО)

11.07.2017 13:30

В Днепре активисты поймали «печника», который по всему Днепру оставлял надписи со своим номером телефона. Так мужчина надеялся привлечь клиентов.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал заместитель мэра Днепра Михаил Лысенко, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Сейчас с ним проводятся воспитательные работы разъяснительного характера. Сим-карты, номера которых мужчина писал на стенах, изъяты. Заммэра выразил надежду, что по письмам от исполкома городского совета будут заблокированы все его номера.

Активисты планируют проехаться по городу вместе с вандалом, чтобы он закрасил всю свою рекламу.

Как это повлияет на рейтинг:
Заместитель городского головы Днепра, депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
абырвалг
12.07.2017
Неадекватное и хамовитое существо которое необходимо посадить этак лет на 5 ! Оправдания для этого хама не должно быть!!!
Космос
11.07.2017
Такое быдло по другому не понимает. Все правильно сделали. Я бы ещё по ушам надавал
Михаил
11.07.2017
Хамить зам. городского головы имеет право? Стиль работы такой? Или его рыло выше по должности?
макс
11.07.2017
с такими иначе нельзя
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю