За неделю в Мечникова поступило 7 человек с боевыми ранениями из зоны АТО

03.07.2017 12:29

Главный врач Днепропетровской областной клинической больницы им. Мечникова Сергей Рыженко рассказал, что за последнюю неделю из зоны проведения антитеррористической операции в медучреждение поступило 7 раненых и травмированных военнослужащих.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«В мене є два сина. Я хочу, щоб вони знали, що я захищав Україну.

После снятия с аппарата ИВЛ слабым голосом произнес эти слова Алексей. Ему 36 лет, из Винницы, отец троих детей. Ранение получил в секторе М, во время минометного обстрела. Осколками разбило лобные доли головы, ранение обоих глаз, проникающее ранение груди, легкого, желудка, селезенки, левой почки. Все воскресенье хирурги и нейрохирурги проводили тяжелейшие операции по извлечению осколков. Резекция левого легкого, удалена селезенка, левая почка, ушивание ранения диафрагмы, желудка, кишечника. За два дня перелито пять литров крови и плазмы.

За последнюю неделю в Мечникова поступило семь человек с боевыми ранениями и травмами из зоны АТО», - написал Рыженко.

Читайте также: В Днепре 6-летний ребенок выпал с окна 4-го этажа

Комментарии
Последние записи в блогах

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее

Нині українським православним з ініціативи зовнішніх сил нав’язується дискусія стосовно святкування Різдва не 7 січня, а 25 грудня.

Ініціатори кажуть, що це дуже «сучасно» і відверто по «європейські» бути разом з католиками і протестантами та святкувати Різдво у терміни які колись встановив Ватикан. Але чи так це насправді? Чи усе так мило і просто?

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю