За неделю на Днепропетровщине утонули пятеро детей

14.06.2017 16:44

За последнюю неделю на водоемах Днепропетровщины погибли пятеро детей и один взрослый. Несчастные случаи произошли в Днепре, Перещепино, Кривом Роге, Покрове, а также в Никопольском и Солонянском районах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Все несчастные случаи произошли из-за купания в неприспособленных местах, нарушения правил безопасности, чрезмерной самоуверенности и позерства, - отметили в управлении гражданской защиты ДнепрОГА. - Обращаемся ко всем жителям области: будьте осторожны на воде сами и внимательно следите за детьми».

В управлении напомнили: недопустимо заходить в воду в состоянии алкогольного опьянения. Также категорически запрещено заплывать за буйки.

«Почувствовав усталость, отдохните: перевернитесь на спину и поддерживайте себя на плаву легкими движениями рук, - отметили в управлении. - Попав в течение, не боритесь с ним - плывите вниз по течению под небольшим углом, постепенно приближаясь к берегу. Главное - не паникуйте».

Специалисты также рекомендуют осторожно плавать на надувных изделиях - ведь ветром или течением их может отнести далеко от берега.

«Если дует сильный ветер, температура воды меньше 18 градусов, а температура воздуха ниже 24, от купания лучше вообще отказаться. Это касается и детей, и взрослых», - отметили в управлении.

Телефон спасательной службы - 101.

Комментарии
Последние записи в блогах

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее

Порядок внесення змін до ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями або тютюновими виробами

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що відповідно до ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» зі змінами і доповненнями у разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання (у тому числі іноземному суб’єкту господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта господарювання, який діє через свої зареєстровані постійні представництва) та/або зміною типу акціонерного товариства), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання (у тому числі іноземного суб’єкта

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю