За неделю на Днепропетровщине утонули пятеро детей

14.06.2017 16:44

За последнюю неделю на водоемах Днепропетровщины погибли пятеро детей и один взрослый. Несчастные случаи произошли в Днепре, Перещепино, Кривом Роге, Покрове, а также в Никопольском и Солонянском районах.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

«Все несчастные случаи произошли из-за купания в неприспособленных местах, нарушения правил безопасности, чрезмерной самоуверенности и позерства, - отметили в управлении гражданской защиты ДнепрОГА. - Обращаемся ко всем жителям области: будьте осторожны на воде сами и внимательно следите за детьми».

В управлении напомнили: недопустимо заходить в воду в состоянии алкогольного опьянения. Также категорически запрещено заплывать за буйки.

«Почувствовав усталость, отдохните: перевернитесь на спину и поддерживайте себя на плаву легкими движениями рук, - отметили в управлении. - Попав в течение, не боритесь с ним - плывите вниз по течению под небольшим углом, постепенно приближаясь к берегу. Главное - не паникуйте».

Специалисты также рекомендуют осторожно плавать на надувных изделиях - ведь ветром или течением их может отнести далеко от берега.

«Если дует сильный ветер, температура воды меньше 18 градусов, а температура воздуха ниже 24, от купания лучше вообще отказаться. Это касается и детей, и взрослых», - отметили в управлении.

Телефон спасательной службы - 101.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю