Второй по величине город Днепропетровщины завтра может остаться без воды

03.10.2016 14:50

ПАО «ДТЭК Днепрооблэнерго» уведомило городские власти Кривого Рога, что с 4 октября вынуждено будет прекратить поставку электроэнергии городским водоканалам.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу ПАО «ДТЭК Днепрооблэнерго.

Причина отключения – долг за свет, который достиг почти четверти миллиарда гривен. Под угрозой отключения оказались – ГП «Кривбасспромводоснабжение» и КП «Кривбассводоканал». Если энергопоставщик выполнит свою угрозу, без воды будут 5 районов Кривого Рога: Саксаганский,  Центрально-городской, Дзержинский, Долгинцевский и Жовтневый.

Читайте также: В Кривом Роге начались отключения электроэнергии.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю