"Время молодых" выдвигает кандидата на местные выборы

03.03.2015 19:00

Днепропетровская общественная организация "Время молодых" выдвинула своего кандидата в депутаты Бабушкинского районного совета Днепропетровска на повторных выборах в районе, которые состоятся 22 марта 2015 года.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

Им стал Сергей Кривогуз, глава Днепропетровского областного молодежного совета.

"Ребята, решил идти в депутаты, в Бабушкинский районный совет, хочу попробовать, уверен, что получится", - написал он на своей странице в Фейсбук.

Также он заявил, что избирательной программы пока нет, но обязательно появится позже.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-председатель Днепропетровского областного молодежного совета
Подробнее
Общественная организация «Время молодых»
Подробнее
Комментарии
серж
17.03.2015
кто же это читает
Виталий
12.03.2015
НАИВНЫЙ посмотри на состав комиссий на сайте бабрады все комиссии под колей Ильичом и все комиссии благодаря вмешательству райво возглавляют нужные фальсификатры сереги пидрахуя отдыхают
Александр Славный
03.03.2015
Каким образом общественная организация могла выдвинуть своего кандидата, если выдвигать кандидатов может только политическая партия или человек может идти как самовыдвиженец. И какой смысл проводить выборы, если осенью должны пройти очередные. Вед если его изберут то только до осени.
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю