Волонтер рассказал новые подробности скандала на полигоне в Черкасском

24.02.2017 11:14

Волонтер Юрий Мысягин заявил, что после того, как ужасные условия проживания военнослужащих стали достоянием гласности, часть военных 53-й бригады в количестве 300 человек временно отселили в корпуса, пока не откачают воду из палаток. При этом все остальные тысячи военных, включая 43-й батальон, который передан в состав 53-й бригады - продолжают жить в палатках на полигоне.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вы знаете, у нас начался уже 4-й год войны, а полигоны живут в каменном веке и не могут решить элементарные бытовые проблемы.

Мне кажется, что не надо иметь специального инженерного образования для того, чтобы понять, когда брезентовая палатка стоит тупо на земле, то в ней будет на полу вода, когда начнется сильное таяния снега. По середине палатки проложена деревянная «тропа», по которой ходят военные, а кровати стоят тупо на голой земле в воде. 

Вы знаете, я бы слова не сказал, если бы это была зона АТО, но этот полигон находится за 200 км от зоны боевых действий. Это ведь тыл!», - написал Мысягин.

Комментарии
Последние записи в блогах

Заповнити анкету і взяти учать у проекті можуть активні жителі територіальних громад, члени громадських ініціатив, представники ОМС чи політичних сил, представники регіональних засобів масової інформації, підприємці тощо.

Подробнее

Єдиний в Україні науковий і вищий консультативний заклад з медико-соціальних питань людей з особливими потребами в Дніпрі, який має майже сторічний досвід успішної роботи, опинився під загрозою знищення через відсутність фінансування, а його працівники не отримують зарплату. Про це повідомив народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка під час брифінгу в парламенті.

Подробнее

Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко наполягає на необхідності скасування можливості обрання запобіжного заходу у вигляді грошової застави для осіб, які підозрюються у корупційному злочині.

Подробнее

За результатами 2018 року платники подали майже 304 тис. декларацій з податку на прибуток. До сплати задекларовано 97,55 млрд грн. Це на 17%, або на 14,2 млрд грн більше, ніж у 2017 році. Тоді цей показник складав 83,3 млрд гривень.

Зокрема, за IV квартал минулого року було нараховано 30,0 млрд грн податку на прибуток (без НАК «Нафтогаз України»). Це на 18%, або на 4,6 млрд грн. перевищило суму нарахувань IV кварталу 2017 року.

Найбільші суми нарахувань за останній квартал 2018 року задекларовано платниками Офісу великих платників та м. Києва. Так, платниками, які обслуговуються в Офісі великих платників, задекларовано до сплати 63,7% від загальної суми податку на прибуток, що складає майже 20,8 млрд грн, у ГУ у м.Києві – 15,2%, або майже 5 млрд грн.

Загальна сума отриманих суб’єктами господарювання доходів за 2018 рік склала майже 9,5 трлн грн. Це на 1,3 трлн грн більше, ніж в 2017 році. При цьому по Україні спостерігається адекватний темп росту податку при рості доходів. Так, при темпі росту доходів 116,2% темпи росту податку складають 117%.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат