Волонтер рассказал новые подробности скандала на полигоне в Черкасском

24.02.2017 11:14

Волонтер Юрий Мысягин заявил, что после того, как ужасные условия проживания военнослужащих стали достоянием гласности, часть военных 53-й бригады в количестве 300 человек временно отселили в корпуса, пока не откачают воду из палаток. При этом все остальные тысячи военных, включая 43-й батальон, который передан в состав 53-й бригады - продолжают жить в палатках на полигоне.

Об этом он написал на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Вы знаете, у нас начался уже 4-й год войны, а полигоны живут в каменном веке и не могут решить элементарные бытовые проблемы.

Мне кажется, что не надо иметь специального инженерного образования для того, чтобы понять, когда брезентовая палатка стоит тупо на земле, то в ней будет на полу вода, когда начнется сильное таяния снега. По середине палатки проложена деревянная «тропа», по которой ходят военные, а кровати стоят тупо на голой земле в воде. 

Вы знаете, я бы слова не сказал, если бы это была зона АТО, но этот полигон находится за 200 км от зоны боевых действий. Это ведь тыл!», - написал Мысягин.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось