Военный госпиталь Днепра получил гуманитарную помощь из Франции

03.07.2017 15:55

Современное медицинское оборудование и полторы сотни коробок с перевязочными материалами на четверть миллиона гривен получил военный госпиталь от Франции. Это уже 19 партия гуманитарной помощи французской стороны больницам Днепропетровщины.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Днепропетровщирна более двух лет сотрудничает с «Ассоциацией медицинской и благотворительной помощи Франция-Украина». За это время больницы региона получили 19 гуманитарных грузов с медикаментами и оборудованием. Уникальность проекта в том, что помощьформируется по заявкам лечебных учреждений. Поэтому оборудование не залеживается на складах, его сразу используют.

На этот раз в военный госпиталь привезли инфузоматы для капельниц, электромонитор, дефибрилляторы, кушетки и 150 коробок с перевязочными материалами.

«Это существенная помощь для нашего госпиталя. Нам постоянно не хватает перевязочных материалов для раненых. Очень благодарны французской ассоциации и за поставки оборудования по нашим заказам. Сегодня, например, привезли электромонитор - современное устройство для измерения давления и других параметров состояния больного», - отметил начальник днепровского военного госпиталя Виктор Кузьменко.

Больше всего обрадовались полученной помощи анестезиологи.

«Нам очень не хватало инфузной системы. Сегодня получили восемь инфузоматов, которые позволяют четко измерить дозу препарата для тяжело больных в реанимации», - поделился ординатор отделения анестезиологии и реанимации госпиталя Юрий Ухач.

Сотрудничество Днепропетровской ОГА с «Ассоциацией медицинской и благотворительной помощи Франция-Украина» по обеспечению медицинским оборудованием стало возможным благодаря волонтерке Диане Дольс, которая несколько лет назад переехала во Францию ​​из Днепра.

Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю