Вместо Днепра львовский мусор теперь возят в Синельниково, - СМИ

15.09.2016 16:00

В ночь с 14 на 15 сентября в Синельниково местные жители были вынуждены перекрыть дорогу, чтобы не пустить машины с львовскими номерами на местную нелегальную свалку. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой zabeba.li.

Завтра, 16 сентября, в 10.00 в пресс-центре «Забеба» состоится пресс-конференция, посвященная данному вопросу, на которой активисты обещают предоставить фото- и видеоматериалы происшествия.

Напомним, что 12 сентября жители пос. Диевка перекрыли дорогу «Знаменка-Луганск-Изварино», выражая таким образом протест против завоза мусора из Львова. После перекрытия трассы у Днепра резко закончился «мусорный» договор со Львовом. Заместитель мэра Днепра Михаил Лысенко назвал протест жителей Диевки против мусора политическим шоу.

Читайте также: За бесхозяйственность мэра Львова расплачиваются жители Днепра, - эксперт.

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю