Влияние сопричастности к АТО на рейтинги кандидатов в мэры и партий

18.05.2015 15:27

Исследования, проведенные всеукраинской социологической компанией Оперативная социология, показали зависимость сопричастности к АТО с рейтингами кандидатов в мэры Днепропетровска и политических сил.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Результаты:

Среди людей, которые  ответили  - «Не знаю никого, кто причастен к АТО» :

33% - избрератели Александра Вилкула на пост мэра Днепропетровска

14% - Загида Краснова

13% - избиратели Ивана Куличенко

5% - Бориса Филатова.

Читайте также: Самые рейтинговые кандидаты в мэры - Вилкул, Куличенко, Краснов, - опрос

У кого «Отдаленные знакомые служат(служили) в АТО» :

24% ответивших - избиратели Александра Вилкула

14% - Загида Краснова

13% - избиратели Ивана Куличенко

10% - Бориса Филатова.

У кого «Родственники или близкие знакомые служат (служили) в АТО»:

23% - выбрали бы Александра Вилкула

8% - избиратели Загида Краснова

16% - за Ивана Куличенко

11% - избиратели Бориса Филатова.

Также исследование показало, что преверженцев «Оппозиционного блока» наибольшее количество среди людей, которые непричастны служащим в АТО, больше всего сопричастных избирателей среди приверженцев «Правого сектора» и «Самопомощи».

Исследование было проведено в период с 24 по 27 апреля методом поквартирного опроса, всего было опрошено 1054 респондентов, погрешность не превышает 3%.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю