В реанимации Мечникова находятся 10 тяжелораненых из зоны АТО (ВИДЕО)

07.03.2017 10:27

6 марта в больницу Мечникова из зоны боевых действий доставили трех раненых. Среди них есть женщина. У двух военных - минно-взрывные поражения головы, лица, грудной клетки и конечностей. Женщина получила только психологический стресс в результате бомбежки. Сейчас с ней занимаются психологи. Всего в реанимации сейчас находится 10 украинских военных. Двое, которыми занимаются врачи с прошлой недели, - в очень тяжелом состоянии. Медики не дают прогнозов.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

«В основном бойцы поступали с Авдеевки, Павлополя, Старогнатовки. По-сути, география поступлений прежняя. Война в полный рост. 7 человек поступило на прошлой недели, шесть с них в отделении реанимации. Двое с бойцов по-прежнему остаются в тяжелом состоянии, делаем все возможное и невозможное, чтобы они выжили», - рассказал главврач медучреждения Сергей Рыженко.

Читайте также: В больнице им. Мечникова от полученных под Авдеевкой ранений умер 20-летний парень

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось