В прокуратуре Днепра занялись чиновником СЭС, «нажившим» 7 квартир и 2 дома

25.10.2016 12:34

Прокуратура Днепропетровской области начала досудебное расследование по делу начальника главного управления Госпродпотребслужбы (одно и подразделений бывшей СЭС – ред.) в Днепропетровской области Андрея Кондратьева.

Об этом говориться на странице сообщества «Андрій Денисенко. Громадська приймальня народного депутата» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Суть вопроса заключается в несоответствии имеющегося имущества в собственности Андрея Кондратьева с получаемыми им официальными доходами.

Прокуратура Днепропетровской области установила, что Кондратьев и его жена приобрели право собственности на 7 квартир, 3 нежилых помещений, 2 дома и 2 земельных участка, находящихся как непосредственно в Днепре, так и в Днепропетровской области. Такая информация свидетельствует о вероятности незаконного приобретения Кондратьевым его активов в размере, который значительно превышает его официальные доходы.

Прокуратурой области по данному факту уже зарегистрировано уголовное производство и начато досудебное расследование по ст.368-1КК Украины.

Кроме того, жена Кондратьева Наталья владеет еще двумя квартирами площадью 40 кв.м. и 59 кв.м. Последняя находится в поселке Опытное, где Наталья Кондратьева в прошлом году купила участок площадью 0,1 га для строительства и обслуживания жилого дома.

Также Наталья Кондратьева является владелицей участка площадью 7,73 га в Магдалиновском районе Днепропетровской области, который она с 2013 года сдает в аренду.

Кроме указанной недвижимости, Андрей Кондратьев является владельцем автомобилей Toyota RAV4 и Toyota Sequoia 2008 года выпуска, а Наталья Кондратьева - автомобиля Mitsubishi Pajero тоже 2008 года выпуска.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет