В прокуратуре Днепра занялись чиновником СЭС, «нажившим» 7 квартир и 2 дома

25.10.2016 12:34

Прокуратура Днепропетровской области начала досудебное расследование по делу начальника главного управления Госпродпотребслужбы (одно и подразделений бывшей СЭС – ред.) в Днепропетровской области Андрея Кондратьева.

Об этом говориться на странице сообщества «Андрій Денисенко. Громадська приймальня народного депутата» в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Суть вопроса заключается в несоответствии имеющегося имущества в собственности Андрея Кондратьева с получаемыми им официальными доходами.

Прокуратура Днепропетровской области установила, что Кондратьев и его жена приобрели право собственности на 7 квартир, 3 нежилых помещений, 2 дома и 2 земельных участка, находящихся как непосредственно в Днепре, так и в Днепропетровской области. Такая информация свидетельствует о вероятности незаконного приобретения Кондратьевым его активов в размере, который значительно превышает его официальные доходы.

Прокуратурой области по данному факту уже зарегистрировано уголовное производство и начато досудебное расследование по ст.368-1КК Украины.

Кроме того, жена Кондратьева Наталья владеет еще двумя квартирами площадью 40 кв.м. и 59 кв.м. Последняя находится в поселке Опытное, где Наталья Кондратьева в прошлом году купила участок площадью 0,1 га для строительства и обслуживания жилого дома.

Также Наталья Кондратьева является владелицей участка площадью 7,73 га в Магдалиновском районе Днепропетровской области, который она с 2013 года сдает в аренду.

Кроме указанной недвижимости, Андрей Кондратьев является владельцем автомобилей Toyota RAV4 и Toyota Sequoia 2008 года выпуска, а Наталья Кондратьева - автомобиля Mitsubishi Pajero тоже 2008 года выпуска.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю