В одном из детсадов в центре Днепра до сих пор не включили отопление (ФОТО)

04.11.2016 16:20

В детском саду №77, который находится в Центральном районе Днепра, до сих пор не начался отопительный сезон.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился днепрянин Валерий Волков, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Как все хорошо у чиновников в кабинетах, им тепло и комфортно работать. А вот детки маленькие с садика номер 77, который находится в Центральном районе города должны спать в одежде и с тремя одеялами при температуре 12 градусов.

Кто-то в нашем городе несет ответственность за детские сады? Это издевательство над детьми! Сегодня, 4 ноября, 54 ребенка спали на дневном сне в нечеловеческих условиях! И это не авария. До сих в садике не начат отопительный период», - рассказал он.

Читайте также: Житель Днепра из-за отсутствия отопления установил в квартире палатку (ФОТО).

Комментарии
Валерия
07.11.2016
А зачем садики отапливать? У нас же самая главная задача в городе - троллейбусы перекрасить (по Камилю Примакову). Как вы надоели бездельники!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю