В мэрии продолжают красть, - Борис Филатов

04.02.2017 11:45

Городской голова Борис Филатов на своей странице в Фейсбук рассказал о проблемах Днепра, которые требуют первоочередного решения.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У меня НАК «Нафтогаз» не подписывает лимиты без 5-летней рассрочки долгов.

ДТЭК и «Интерпайп» судятся за земельный налог.

Проваливается доходная часть бюджета.

Район ЮМЗ - вообще катастрофа с теплом.

Полиция и судьи - одни лжецы.

В мэрии продолжают красть.

На Мирном свет все время гаснет.

На Северном железная дорога не хочет отдавать водовод и тариф на воду задрали.

Тротуары убирать некому. Все дворники в МАФАх сидят», - написал он.

Читайте также: Борис Филатов рассказал о планах на текущий год

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Светлана
06.02.2017
Такое ворье у нынешней власти, что "папередникам" и не снилось!!!
Горожанин
06.02.2017
Что за бред вообще? У нас есть все, для того, чтобы сделать город лучше, чище, богаче. Но у власти не те люди. Филатов не достоин нашего города. Он самый главные ворюра
Vikki
06.02.2017
"В мэрии продолжают красть." сам Филатов со своей командой до последнего и обворовывают мэрию. Чего еще стоят Лысенко и Грицай. Дошли до кормушки, а люди как всегда в *опе..собирают последние деньги на оплату комуналки, залезли в долги нереальные. Где же обещанное снижение тарифов, Боря?
Валерий Мищенко
06.02.2017
Самое интересное что в мэрии сидят исключительно люди филатова или самопомощи- вывод: сами же и крадут. И мэр в этом занимает лидерство. А вот по поводу судей и полиции, то вам стоило бы действовать в рамках закона, тогда бы и Полиция и судьи были бы благосклонны. И третье, если бы вы действительно работали, объединяли вокруг себя людей, а не занимались сотрясантем воздуха и не разводили вокруг себя мрачить и брань, было бы и кому работать и все бы уже давно нашли общий язык. Реальная работа видна, но она только видна в тех сферах, где можно лакомо украсть.
Гость
04.02.2017
так надо наводить порядок...все это горожане знают...на то м мэра выбирали...действуйте...наводите порядок. наказывайте рублем
Последние записи в блогах

Народний депутат України від фракції Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалка повідомив, що Міністерство фінансів планує до кінця лютого позичити значний об’єм коштів у валюті під гарантії Світового банку, а це означає, що влада прискореними темпами робить нові борги.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат