В мэрии продолжают красть, - Борис Филатов

04.02.2017 11:45

Городской голова Борис Филатов на своей странице в Фейсбук рассказал о проблемах Днепра, которые требуют первоочередного решения.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«У меня НАК «Нафтогаз» не подписывает лимиты без 5-летней рассрочки долгов.

ДТЭК и «Интерпайп» судятся за земельный налог.

Проваливается доходная часть бюджета.

Район ЮМЗ - вообще катастрофа с теплом.

Полиция и судьи - одни лжецы.

В мэрии продолжают красть.

На Мирном свет все время гаснет.

На Северном железная дорога не хочет отдавать водовод и тариф на воду задрали.

Тротуары убирать некому. Все дворники в МАФАх сидят», - написал он.

Читайте также: Борис Филатов рассказал о планах на текущий год

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Светлана
06.02.2017
Такое ворье у нынешней власти, что "папередникам" и не снилось!!!
Горожанин
06.02.2017
Что за бред вообще? У нас есть все, для того, чтобы сделать город лучше, чище, богаче. Но у власти не те люди. Филатов не достоин нашего города. Он самый главные ворюра
Vikki
06.02.2017
"В мэрии продолжают красть." сам Филатов со своей командой до последнего и обворовывают мэрию. Чего еще стоят Лысенко и Грицай. Дошли до кормушки, а люди как всегда в *опе..собирают последние деньги на оплату комуналки, залезли в долги нереальные. Где же обещанное снижение тарифов, Боря?
Валерий Мищенко
06.02.2017
Самое интересное что в мэрии сидят исключительно люди филатова или самопомощи- вывод: сами же и крадут. И мэр в этом занимает лидерство. А вот по поводу судей и полиции, то вам стоило бы действовать в рамках закона, тогда бы и Полиция и судьи были бы благосклонны. И третье, если бы вы действительно работали, объединяли вокруг себя людей, а не занимались сотрясантем воздуха и не разводили вокруг себя мрачить и брань, было бы и кому работать и все бы уже давно нашли общий язык. Реальная работа видна, но она только видна в тех сферах, где можно лакомо украсть.
Гость
04.02.2017
так надо наводить порядок...все это горожане знают...на то м мэра выбирали...действуйте...наводите порядок. наказывайте рублем
Последние записи в блогах

У Києві розпочалася дводенна франко-українсько-польська конференція з питань співробітництва між органами місцевого самоврядування на тему «Стратегія розвитку Східного партнерства 2020». Захід організовано Асоціацією міст України, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів, Міністерством закордонних справ Франції, Асоціацією польських міст та проектом PLATFORMA у співпраці з Посольством Франції в Україні. Конференція проходить в рамках реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між АМУ, Французькою асоціацією Ради європейських муніципалітетів та регіонів і Асоціацією польських міст.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее

«Сьогодні головним принципом контрольно - перевірочної роботи фіскальних органів є вибірковість контролю на основі оцінки та опрацювання ризиків в діяльності платника, що цілком відповідає міжнародній практиці та дає змогу значно зменшити тиск на сумлінних платників, а також зосередити увагу фіскальних органів на ризикових платниках», - зазначив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Дмитро Мельник.

Так, протягом І кварталу 2019 року підрозділами аудиту ГУ ДФС у Дніпропетровській області проведено 444 документальні перевірки юридичних осіб, за результатами яких до бюджету надійшло 97,2 млн грн грошових зобов’язань, Це на 88 млн грн більше ніж у січні - березні минулого року.

Також, при зниженні у І кварталі поточного року кількості проведених фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які використовують РРО, у порівнянні з відповідним періодом минулого року (101 проти 112), до бюджету надійшло фінансових санкцій в 1,8 разів більше (236 тис.грн проти 128 тис.грн).

 

Подробнее

За оперативними даними у поточному році фізичним особам – власникам об'єктів нерухомості сформовано близько 377 тис. податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 23 тис. більше аналогічного періоду минулого року.

До сплати визначено податку на загальну суму понад 397 млн грн, що більше аналогічного періоду минулого року на 134 млн грн.

Про це повідомив начальник відділу адміністрування податку на нерухоме майно фізичних осіб, відмінне від земельної ділянки, Департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Володимир Гуцуляк.

За його словами, найбільші суми нарахувань податку обліковуються по ГУ ДФС у Дніпропетровській – 56 млн грн, Київській – 52 млн грн, Львівській – 28 млн грн, Донецькій – 25 млн грн областях та м. Києві – 32 млн гривень.

Станом на 10 квітня  поточного року громадянами вже сплачено до місцевих бюджетів 107 млн грн. податку на нерухомість, що більше аналогічного періоду минулого року на 45 млн гривень.

«Нагадаю, що фізичними особами податок сплачується протягом 60 днів з моменту вручення податкового повідомлення-рішення», – зазначив Володимир Гуцуляк.

Посадовець також нагадав, що цього року податок на нерухомість платники сплачують за 2018 рік за ставками, які були законодавчо визначені у цей період.

Так, податок нараховується на загальну площу об'єкта житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі їх часток. Ставки податку встановлювалися рішеннями місцевих рад.

При цьому пільгові розміри майна, на які не застосовується ставка податку, складають:

для квартири/квартир незалежно від їх кількості - 60 кв. метрів;

для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - 120 кв. метрів;

для різних типів об'єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - 180 кв. метрів.

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет