В горсовете рассказали, какие управляющие компании обслуживают днепрян вместо ЖЭКов

01.02.2017 16:30

Директор департамента жилищного хозяйства Днепровского городского совета Владислав Грицай заявил, что жилые дома, в которых не созданы ОСМД, пока будут обслуживают управляющие компании, выбранные по конкурсу.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

Так, в Амур-Нижнеднепровском и Самарском районах жилые дома обслуживает КП «Жилищное хозяйство Самарского района». В Шевченковском, Центральном, Чечеловское и Новокодацком районах - КП «Жилсервис-2».

«Решение конкурсной комиссии по определению управляющей компании в Индустриальном и Соборном районах было отменено решением Бабушкинского районного суда. Сейчас дома в этих районах обслуживают КП ЖРЭП Жовтневого района и КП ЖРЭП Индустриального района, поэтому жители этих районов должны платить за обслуживание домов им», - отметил Владислав Грицай.

Директор департамента жилищного хозяйства Днепровской горсовета также прокомментировал увеличение тарифов на услуги, предоставляемые управляющие компании: «Минимальная заработная плата и стоимость энергоносителей - это основные составляющие тарифа на обслуживание дома. Эти тарифы утверждались в 2011 году, за это время выросли цены на электроэнергию и повысилась минимальная зарплата украинцев, из-за чего тариф был увеличен в среднем на 70 копеек за один квадратный метр», - сказал Владислав Грицай.

Чиновник также напомнил, что согласно действующему законодательству, жители Днепра ради экономии могут оформить субсидию на услуги, которые предоставляет управляющая компания.

Комментарии
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет