В днепровских школах за учениками установят электронный контроль

02.12.2016 10:02

На сессии 1 октября депутаты Днепровского горсовета приняли программу «Безопасная школа» на ближайшие 4 года, согласно которой все городские школы оборудуют видеокамерами.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу горсовета.

В течение 2016-2020 годах на эту программу из городского бюджета планируют потратить почти 50 млн грн. За эти деньги в школах оборудуют системы видеонаблюдения, которые должны будут препятствовать проникновению учебные учреждения посторонних лиц, а также служить для предотвращения ЧП. Кроме того, благодаря такому электронному контролю, родители будут знать, посещают ли уроки их дети. Планируется, что родителям на телефон будут приходить уведомления о местонахождении ребенка, проведении собраний и пр.

В рамках «Безопасной школы» предполагается также введение безналичного расчета в столовых.

Читайте также: В Днепре приняли бюджет-2017: сколько потратят на образование, медицину и транспорт

Комментарии
Последние записи в блогах

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 10 місяців 2018 року в порівнянні з 10 місяцями 2017 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 3 %. Було оформлено 141 011 шт. МД (серед яких: 66 268 експортних МД та 60 949 імпортних) проти 136 895 шт. МД за 10 місяців  2017 року (серед яких: 64 031 експортних МД та 59 355 імпортних).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось