В больницу им. Мечникова вертолетами доставили раненых

05.11.2016 10:00

Советник губернатора Днепропетровской области Татьяна Губа рассказала, что на протяжении двух суток в больницу им. Мечникова вертолетами были доставили новые раненые. У военнослужащих – минно-взрывные ранения, а также увечья от пули снайпера.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

Один из защитников получил проникающее ранение глаза во время обстрела 2 ноября. Его состояние оценивается врачами как тяжелое, но мужчина дышит самостоятельно. Второй – ранение головы от пули снайпера. Еще один атошник заболел и был доставлен в военный госпиталь.

Читайте также: Реанимация больницы им. Мечникова переполнена ранеными, - главврач.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю