В СБУ пообещали открытую встречу Пояркова с общественниками Днепропетровщины (ФОТО)

12.01.2015 14:44

Днепропетровский Автомайдан и общественники из организации «Гідність і Воля»сегодня, 12 января, встретились с первым заместителем главы СБУ в Днепропетровской области. После представления к должности Вадима Пояркова будет инициирована его встреча с общественными активистами региона.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня состоялась встреча с первым заместителем СБУ области. Тема встречи - обеспокоенность общественности новым назначением главы СБУ в Днепропетровской области. Мы хотим видеть профессионала, человека который может предотвратить теракты в регионе, противостоять проявлениям сепаратизма.

После завтрашнего представления будет инициирована встреча с новым начальником СБУ. Надеемся, что он оправдает наши ожидания», - говорится в сообщении Автомайдана.

Читайте также: «Автомайдан Днепр» хочет поближе познакомиться с новым главой СБУ Поярковым

 

Как это повлияет на рейтинг:
Комментарии
Последние записи в блогах

«Українське товариство охорони пам’яток історії та культури Рівненської області» по завершенні Колядних свят, 23 січня 2020 року, урочисто передало величного Дідуха, який стояв на майдані Незалежності у Рівному, на постійне експонування до Національного центру народної культури у м. Києві – музею Івана Гончара.

Подробнее

Декларування доходів, отриманих фізособою за послуги, надані іншій фізособі

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що дохід з джерелом їх походження з України – будь-який дохід, отриманий резидентами або нерезидентами, у тому числі від будь-яких видів їх діяльності на території України.

Норми встановлені п.п. 14.1.54 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Подробнее

Про справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що ДПС України надала наступні рекомендації стосовно справляння у 2020 році платежів за спеціальне використання рибних та інших водних живих ресурсів.

Подробнее

Зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що 19.01.2020 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 21.10.2019 № 436 «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Наказ № 436) (зареєстровано у Міністерстві юстиції України від 23.12.2019 за № 1278/34249), яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 24.11.2014     № 1162 «Про затвердження Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та Положення про реєстр страхувальників», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України від 03.12.2014 за № 1553/26330.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю