В СБУ пообещали открытую встречу Пояркова с общественниками Днепропетровщины (ФОТО)

12.01.2015 14:44

Днепропетровский Автомайдан и общественники из организации «Гідність і Воля»сегодня, 12 января, встретились с первым заместителем главы СБУ в Днепропетровской области. После представления к должности Вадима Пояркова будет инициирована его встреча с общественными активистами региона.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сегодня состоялась встреча с первым заместителем СБУ области. Тема встречи - обеспокоенность общественности новым назначением главы СБУ в Днепропетровской области. Мы хотим видеть профессионала, человека который может предотвратить теракты в регионе, противостоять проявлениям сепаратизма.

После завтрашнего представления будет инициирована встреча с новым начальником СБУ. Надеемся, что он оправдает наши ожидания», - говорится в сообщении Автомайдана.

Читайте также: «Автомайдан Днепр» хочет поближе познакомиться с новым главой СБУ Поярковым

 

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация ВО «Гідність і воля»
Подробнее
Общественная организация "Автомайдан ДНЕПР"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю