В Раді з'явився новий нардеп з Дніпропетровська

15.05.2015 11:10

14 травня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії України, де було визнано обраним народного депутата з Дніпропетровська Андрія Немировського.

Про це повідомляє видання «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу ЦВК.

«Визнано депутатом Немировського Андрія Валентиновича, 1983 року народження, освіта вища, експерта з мототранспорту ПП "Мостова", проживає в місті Дніпропетровську, безпартійного, включеного до виборчого списку Політичної партії "Об’єднання "Самопоміч" під № 33», - зазначається у повідомленні ЦВК..

Нагадаємо, 13 травня Верховна Рада достроково припинила повноваження народного депутата Степана Барни, обраного від "БПП", якого призначили головою Тернопільскої ОДА, а також нардепа Андрія Мірошника ("Самопоміч"), який вирішив скласти мандат після скандалу з купівлею туру на Мальдіви.

Нагадаємо, на парламентських виборах 2014 року балотувався Андрій Немировський - член дніпропетровського обласного Люстраційний комітету, голова обласного об'єднання "Чорний комітет", активний учасник Євромайдану.

Сьогодні під час ранкового засідання Верховної Ради новообраний депутати склав присягу й приступив до виконання своїх повноважень. 

В той же час речник ЦВК заявив, що Андрій Немировський не мав права складати присягу народного депутата, бо його лише визнали обраним та ще не зареєстрували. Відповідальність за це порушення поклали на Верховну Раду.

ЦВК, згідно з законом, будео чікувати від Немировського протягом 20 днів документи, які він має подати, і після їх отримання комісія буде приймати рішення щодо його реєстрації.

Как это повлияет на рейтинг:
Народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Комментарии
Петя
12.09.2015
Противогаз сними )))
Денис
15.05.2015
На одного му**ка в верховной зраде стало больше...
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю