В Раде напали на днепропетровского нардепа (ФОТО)

17.03.2016 11:56

Сегодня, 17 марта, на утреннем заседании Верховной Рады произошел инцидент с днепропетровским нардепом Яковом Безбахом. Его коллега, Татьяна Черновол, поцарапала политику лицо.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на depo.ua.

Инцидент произошел во время обсуждении законопроекта, согласно которому специальной конфискации подлежат деньги и ценности, которые находятся на банковских счетах или на хранении в банках, а также иное имущество, переданное лицом, совершившим преступление, третьему лицу бесплатно или в обмен на сумму, которая значительно ниже рыночной стоимости.

На принятии этого законопроекта настаивает «Народный фронт».

Во время обсуждения документа Яков Безбах что-то выкрикивал с места.

В кулуарах Верховной Рады Татьяна Черновол заявила, что так будет поступать со всеми, кто не хочет голосовать за "возвращение денег Януковича".

Фото: qha.com.ua.

Комментарии
Виктория
18.03.2016
Весна. И Полная луна...
Роза
17.03.2016
Так она больная! Ей лечиться надо!!!!
Элиша Бабич
17.03.2016
У Черновил окончательно сносит крышу... Она и раньше не отличлась здравомыслием,а тперь....
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю