В Павлограде перевозчиков заставили убрать старые маршрутки (ФОТО)

24.03.2016 14:30

По итогам проверки павлоградских перевозчиков, в городе заменят 2 технически устаревших транспортных средства.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Днепропетровской облгосадминистрации.

Павлоград попал в седьмую волну проверок, которую проводит спецкомиссия ОГА. Заместитель начальника управления инфраструктуры Днепропетровской ОГА Станислав Робота говорит, что замечания есть практически ко всем транспортным предприятиям. Транспортники обязуются решить проблемы. Если же нет, договор с ними разрывают. Как, например, с ПАО «Севертранс» по маршруту №237 «Днепропетровск – Подгородное».

Через 20 дней маршрутчиков ждут новые проверки.

Фото: Пресс-служба Днепропетровской ОГА.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю