В Никополе введен карантин из-за африканской чумы свиней

04.02.2017 12:15

На днях диагноз «африканская чума» был обнаружен среди свиней в Никополе, поэтому чрезвычайной противоэпизоотической комиссией совместно с комиссией городского совета по вопросам ТЭБ и ЧС принято решение о введении в городе карантина, который продлится не менее 40 дней.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пресс-службу Никопольского горсовета.

В настоящее время будет действовать запрет продажи мяса и продуктов животного происхождения на рынках коммунальной и частной собственности. КП «Муниципальная полиция» в усиленном режиме будет работать над ликвидацией мест стихийной торговли мясопродуктами.

Также, на въездах в город будут установлены 4 карантинно-полицейских поста, обеспечивающих контроль за перемещением свиней и продукции из них.

Как рассказали Интернет-изданию «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» местные жители, уже сегодня, 4 февраля, на рынках города нет никакой продукции животного происхождения. "Нет мяса, причем не только свинины, но и говядины, мяса курицы, яиц, молока, творога. Нет рыбы, ни свежей, ни свежемороженной. Прилавки абсолютно пустые", - говорят они.

Комментарии
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось