В Каменском за 100 тыс. грн отремонтируют памятник Брежневу

18.02.2017 11:37

В бюджете Каменкого заложили 800 тыс. грн на ремонт 7 памятников, среди которых и бюст Брежневу.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Денис Баранец, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Бюджет Каменского настолько огромен, что может позволить себе ремонтировать памятники снова и снова.

Департамент ЖКХ и Строительства Каменского горсовета решил потратить 800 тыс грн на ремонт 7 памятников. В том числе на перекраску 4 поклонных крестов и мелкий ремонт памятника Брежнева Л.И. В итоге имеем усредненные затраты в размере более 110 тыс грн на ремонт каждого из памятников.

Начальник департамента Черников А.А. и депутаты горсовета не только закрыли глаза на закон о декоммунизации, по которому необходимо снести ряд памятников, а решили еще и подлатать некоторые из них, как упомянутый памятника Брежневу Л.И.

Также нарушена острота зрения чиновников и в случае с поклонными крестами. Ведь на фото ясно видно, что эти предметы паломничества выглядят, как новые. 

Видимо, в Каменском уже решены вопросы с общественным транспортом, изношенными коммуникациями и прочими проблемами», - написал он.

Ссылка на торги

Комментарии
phil
18.02.2017
надо чтить свою историю. иначе рискуете оказаться в позиции иванов не помнящих родства.
Последние записи в блогах

Діяльність Українського товариства історії та культури Рівненської області сконцентрована не тільки на Волинському регіоні та Україні.

Вона сягає інших країн Європи, зокрема Естонії, де налагоджені тісні стосунки з українськими патріотами, такими як Тетяна Івушкіна, членом Рівненського Товариства, яка створила в Естонії унікальний український музей.

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Право на податкову соціальну пільгу визначено ПКУ

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що будь-який платник податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги (далі – ПСП) у розмірі, що дорівнює 50 відсотків розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року.

Подробнее

Про право на податкову знижку за навчання в інтернатурі вищих медичних та фармацевтичних навчальних закладах

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).

Норми встановлені п.п. 14.1.170 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы продажу украинской земли?
Да
Нет
Не знаю