В Каменском за 100 тыс. грн отремонтируют памятник Брежневу

18.02.2017 11:37

В бюджете Каменкого заложили 800 тыс. грн на ремонт 7 памятников, среди которых и бюст Брежневу.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал общественный активист Денис Баранец, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Бюджет Каменского настолько огромен, что может позволить себе ремонтировать памятники снова и снова.

Департамент ЖКХ и Строительства Каменского горсовета решил потратить 800 тыс грн на ремонт 7 памятников. В том числе на перекраску 4 поклонных крестов и мелкий ремонт памятника Брежнева Л.И. В итоге имеем усредненные затраты в размере более 110 тыс грн на ремонт каждого из памятников.

Начальник департамента Черников А.А. и депутаты горсовета не только закрыли глаза на закон о декоммунизации, по которому необходимо снести ряд памятников, а решили еще и подлатать некоторые из них, как упомянутый памятника Брежневу Л.И.

Также нарушена острота зрения чиновников и в случае с поклонными крестами. Ведь на фото ясно видно, что эти предметы паломничества выглядят, как новые. 

Видимо, в Каменском уже решены вопросы с общественным транспортом, изношенными коммуникациями и прочими проблемами», - написал он.

Ссылка на торги

Комментарии
phil
18.02.2017
надо чтить свою историю. иначе рискуете оказаться в позиции иванов не помнящих родства.
Последние записи в блогах

За десять місяців поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 76,2 млн грн від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 54,0 млн грн від ліцензування роздрібної торгівлі.

«Станом на перше листопада 2018 року здійснюють підприємницьку діяльність 5772 суб’єкти господарювання, що мають 13602 діючі ліцензії, з яких: 7348 ліцензій на алкоголь та 6254 - на тютюн», - повідомив заступник начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Сергій Кирпа.

В той же час, з початку року Головним управлінням ДФС у Дніпропетровській області призупинено дію 2233 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 2252 ліцензії, з яких 91 - за порушення законодавства у частині продажу алкогольних та тютюнових товарів особам, які не досягли 18 років.

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось