В Каменском снова хотят ввести запрет на продажу алкоголя в ночное время

21.02.2017 10:10
 
24 февраля на сессию Каменского горсовета снова будет вынесен вопрос о запрете на продажу алкоголя в ночное время. Такой запрет уже действовал в городе в прошлом году, но был отменен судом. В пятницу депутаты предпримут вторую попытку наложить табу на реализацию алкогольной продукции с 22.00 до 8.00.
 
Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 5692.com.ua.

По словам секретаря горсовета Александра Залевского, в Каменском 142 предпринимателя имеют лицензии на продаж алкоголя. 

- Я лично поддерживаю это решение, потому что это уже даже не финансовый вопрос, а морально-этический, - сказал Александр Залевский. - Это воспитание молодого поколения. Хотя я  понимаю наших предпринимателей, которые задают вопросы горсовету. Но тут больше проблема в том, что одни это решение исполняют, а другие нет. Именно этот вопрос я хочу лично задать на сессии начальнику городской полиции. Даже если бы у нас не было запрета о торговле алкоголем в ночное время, все равно у нас есть такие объекты, которые незаконно торгуют алкоголем, без лицензии и с ними нужно бороться. Мы пошли навстречу предпринимателям, изменили время запрета продажи – с 22.00 до 8.00, потому что большинство магазинов работают до 22.00.

Комментарии
Последние записи в блогах

Станом на 01.11.2018 у Дніпропетровській області працюють 92 тисячі 508 фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Понад 12,3 тисяч підприємців обрали першу групу спрощеної системи оподаткування, майже 42,4 тисячі зареєстровані на другій групі та 37,8 тисяч працюють, обравши третю групу спрощеної системи оподаткування.

З січня по жовтень поточного року «спрощенці» - фізичні особи Дніпропетровщини сплатили до місцевих бюджетів 1 млрд 314,5 млн грн єдиного податку, що на 295,0 млн грн, або на 28,9%, більше, ніж за відповідний період 2017 року.

За дев’ять місяців поточного року підприємцями платниками єдиного податку ІІІ групи задекларовано валового доходу на загальну суму 18 млрд 238,3 млн грн, що на 5 млрд 42,7 млн грн більше ніж за аналогічний період минулого року (або на 38,2%), сума єдиного податку до сплати склала 865,6 млн грн, що на 226,5 млн грн більше ніж за січень - жовтень 2017 року (або на 35,4%).

 

Подробнее

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось