В Дніпропетровську розробили закон «Про відкликання народного депутата України»

14.10.2014 12:09

Громадська організація «Народна воля Дніпра» розробила проект закону «Про відкликання народного депутата України». У розробці взяли участь юристи та громадські активісти з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя та інших міст України.

Про це повідомляє інтернет-видання «ГЛАВНОЕ» з посиланням на прес-службу організації.

Законопроект передбачає можливість для виборців достроково припинити повноваження депутата, зібравши необхідну кількість підписів виборців під заявою на спеціальному бланку, який видаватиметься Центральною виборчою комісією.

Так, для відкликання народного депутата, який був обраний по мажоритарному округу необхідно зібрати підписи 60% виборців, які брали участь в останньому голосуванні.

Для того, щоб припинити повноваження народного обранця, який пройшов до Верховної Ради за партійними списками, необхідно зібрати кількість підписів, пропорційну до кількості виборців, яка проголосувала за таку партію.

Законопроектом передбачено також так званий інститут імперативного мандату – відкликання народного депутата з’їздом тієї політичної сили, за списками якої його було обрано.

ГО «Народна воля Дніпра» розмістила розроблений законопроект на своєму офіційному сайті та запрошує усіх бажаючих ознайомитись із ним та надіслати власні пропозиції: proekt@dniprocentrizm.org

Как это повлияет на рейтинг:
"Народна воля Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

АМУ категорично виступає проти намагань скасування акцизного податку з роздрібної реалізації тютюнових виробів і звернулася до профільного парламентського Комітету.

Подробнее

Власть РФ реализует абхазский сценарий на Донбассе

Подробнее

Украина сдала экзамен на демократию. Выборы в Украине состоялись, несмотря на влияние РФ.

Подробнее

Станом на перше квітня 2019 року на території області діє 13531 ліцензія на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, з яких: 7273 ліцензії на алкоголь та 6258 - на тютюн, отриманих 5819 суб’єктами господарювання. Про це повідомив начальник управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Дніпропетровській області Денис Дегтярьов.

У першому кварталі поточного року місцева казна Дніпропетровської області поповнилася на 21 млн. 178,7 тис. грн.. від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, з яких 15 млн. 128,7 тис. грн. - від ліцензування роздрібної торгівлі.

В той же час, впродовж січня – березня 2019 року призупинено дію  657 ліцензій за несвоєчасну сплату чергового платежу, анульовано 593 ліцензії, з яких 18 - за порушення законодавства у частині продажу неповнолітнім особам алкогольних напоїв (7 ліцензій) та тютюнових виробів (11 ліцензій).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет