В Дніпрі відбудеться масштабне інженерне шоу

14.09.2018 19:30

На два дні Дніпро вже втретє перетвориться на майданчик для обговорення технічних інновацій, майбутнього української інженерії та космосу. Сім видів технічних змагань, досягнення української промисловості, експозиція космічних підприємств і масштабне лего-конструювання – це лише невеликий перелік активностей, які чекають на учасників і гостей фестивалю.

Про це повідомляє интернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на пресс-службу Дніпровської міської ради.

15 вересня з 10-00 до 18-00 на території парку розваг «Лавіна», що на вулиці Космічна, 20, відбудеться головне інженерне шоу країни – Interpipe TechFest. Ця найбільша техноподія Східної Європи – Interpipe TechFest,  проходитиме з 15 по 16 вересня.

Авіаційні двигуни і космічні супутники, промислові роботи та інженерні стартапи. Новий український БТР і обладнання для видобутку газу і нафти. Безпілотники і 3d-принтери. Новинки альтернативної енергетики і DIY. Усе це можна буде побачити, а дещо і протестувати.

Уперше відбудеться виставка - презентація науково-популярних книг Dnipro Book Show.

7 видів технічних змагань

- змагання з судо- і авіамодельного спорту,

- Robbo-battle і чемпіонат з дрифту,

- змагання з мехатроніки і кібер-турнір,

- конкурс для мейкерів з паперу Only Paper Models (новинка цього року).

Open-air лекторій

На фестивалі відбудеться open-air лекторій. Серед спікерів - вчені та інноватори, інженери і популяризатори науки, активісти створення смарт - міст. Зірковий гість – представник NASA Майкл Хесс, заступник голови наукового центру Ліндона Джонсона.

WOW-активності

- масштабне Лего-конструювання. Фанати Лего із товариства Ukrbricks спеціально для Interpipe TechFest зберуть одразу кілька легендарних об'єктів: Hogwarts Land і героїв Marvel – Капітана Америку і Залізну людину.

- заїзди моделей танків. Точні копії бойових машин другої світової війни зійдуться в бою.

- крутий хімічний дослід. Вчений-хімік з ДНУ створить штучну «хмару» площею 100 м.кв.

15 вересня в рамках Open Air Лекторію на фестивалі науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest (Лавина, вулиця Космічна, 20) з 15:00 до 17:05 директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко модерує  панель «Urban life». Головні теми доповідей: розвиток інвестиційного проекту «Індустріальний парк «Innovation Forpost», інновації в промислових зонах: враження перших резидентів індустріального парку «Innovation Форпост», технології Smart City в Дніпрі.

Впродовж 15-16 вересня «Індустріальний парк «Innovation Forpost» буде представлено на окремому стенді фестивалю, де можна побачити, де розташуються запроектовані R&D центри та офіси, виставковий комплекс із інноваційним музеєм науки, бізнес-інкубатори, навчальні кампуси, апартаменти, готель, зелені зони, включно із бульваром Стіва Джобса.

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат