В Дніпрі відбудеться масштабне інженерне шоу

14.09.2018 19:30

На два дні Дніпро вже втретє перетвориться на майданчик для обговорення технічних інновацій, майбутнього української інженерії та космосу. Сім видів технічних змагань, досягнення української промисловості, експозиція космічних підприємств і масштабне лего-конструювання – це лише невеликий перелік активностей, які чекають на учасників і гостей фестивалю.

Про це повідомляє интернет-видання "ДНІПРО. ГОЛОВНЕ" з посиланням на пресс-службу Дніпровської міської ради.

15 вересня з 10-00 до 18-00 на території парку розваг «Лавіна», що на вулиці Космічна, 20, відбудеться головне інженерне шоу країни – Interpipe TechFest. Ця найбільша техноподія Східної Європи – Interpipe TechFest,  проходитиме з 15 по 16 вересня.

Авіаційні двигуни і космічні супутники, промислові роботи та інженерні стартапи. Новий український БТР і обладнання для видобутку газу і нафти. Безпілотники і 3d-принтери. Новинки альтернативної енергетики і DIY. Усе це можна буде побачити, а дещо і протестувати.

Уперше відбудеться виставка - презентація науково-популярних книг Dnipro Book Show.

7 видів технічних змагань

- змагання з судо- і авіамодельного спорту,

- Robbo-battle і чемпіонат з дрифту,

- змагання з мехатроніки і кібер-турнір,

- конкурс для мейкерів з паперу Only Paper Models (новинка цього року).

Open-air лекторій

На фестивалі відбудеться open-air лекторій. Серед спікерів - вчені та інноватори, інженери і популяризатори науки, активісти створення смарт - міст. Зірковий гість – представник NASA Майкл Хесс, заступник голови наукового центру Ліндона Джонсона.

WOW-активності

- масштабне Лего-конструювання. Фанати Лего із товариства Ukrbricks спеціально для Interpipe TechFest зберуть одразу кілька легендарних об'єктів: Hogwarts Land і героїв Marvel – Капітана Америку і Залізну людину.

- заїзди моделей танків. Точні копії бойових машин другої світової війни зійдуться в бою.

- крутий хімічний дослід. Вчений-хімік з ДНУ створить штучну «хмару» площею 100 м.кв.

15 вересня в рамках Open Air Лекторію на фестивалі науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest (Лавина, вулиця Космічна, 20) з 15:00 до 17:05 директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко модерує  панель «Urban life». Головні теми доповідей: розвиток інвестиційного проекту «Індустріальний парк «Innovation Forpost», інновації в промислових зонах: враження перших резидентів індустріального парку «Innovation Форпост», технології Smart City в Дніпрі.

Впродовж 15-16 вересня «Індустріальний парк «Innovation Forpost» буде представлено на окремому стенді фестивалю, де можна побачити, де розташуються запроектовані R&D центри та офіси, виставковий комплекс із інноваційним музеєм науки, бізнес-інкубатори, навчальні кампуси, апартаменти, готель, зелені зони, включно із бульваром Стіва Джобса.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось