В Дніпрі потрібно вирішувати проблеми, а не забороняти пісні, - думка експерта

14.09.2018 16:30

Заборона антиукраїнських виконавців у Дніпрі не є повноваженням депутатів місцевої ради. Для цього існують комісії при Міносвіти та в інших органах державної влади, у них є такі важелі. Окрім цього, у Дніпрі є багато інших проблем - треба зосереджуватись на економічному розвитку, соціальній нестабільності.

Про це в коментарі інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» заявив політолог Владислав Романов.

«От якщо б депутати розглядали позбавлення статусу почесного громадянина, то це було б в їхній компетенції. Але яким чином вони можуть заборонити пісні? Я помітив тенденцію стосовно виконавців, які засвітились у кремлівській пропаганді - люди самі перестають їх слухати», - зауважив експерт.

Читайте также: Запретить в Днепре песни антиукраинских артистов фактически невозможно

«Як заборонити це на території окремого міста, я не розумію. Це, можливо, трошки навіть піар, але на цьому не треба розмінюватись. У місті є багато інших проблем - треба зосереджуватись на економічному розвитку, соціальній нестабільності. Приємно, що реалізуються серйозні проекти», - заявив Владислав Романов.

Читайте также: Мэр Днепра заявил, что российские песни запрещать не будут

«Найменше, що треба розглядати - це те, хто що слухає. Для цього є різні ток-шоу та дискусійні майданчики. Треба враховувати, що дуже багато виконавців, які співають пісні залежно від того, де у них є можливість виступати, тому що це їх заробіток. А вже потім виникають ситуації: а я не знав, а що таке, і таке інше. Деякі люди, як Кобзон, свідомо це робить, деякі попливли за течією. Дехто не знайшов у собі сили відмовитись. Але ті, хто відмовили, стикаються з блокуванням можливості проводити гастролі та турне», - нагадав політолог.

Комментарии
Последние записи в блогах

Некомпетентность Луценко и Авакова – дорогое удовольствие для налогоплательщиков

 

Подробнее

Одним із найважливіших елементів гібридної війни проти України довгими століттями був і є московський псевдослов`янізм. Чому так?

Бо Московське царство, а далі і імперія Романових, сформовані у наслідок різночасової експансії в верхів`я Волги яхівських, далі вже татарських, племен, з Прикаспійсько-Аральского регіону, завжди намагались приховати правду про свої корені, як і історію місцевих угро-фінських та венедських племен та народів, що були підкорені яхами та зазнали ідеологічного та етнічного нівілювання.

Подробнее

Відсутність політичної волі, насамперед у президента, заважає розкрити злочини проти учасників Революції Гідності та героїв Небесної Сотні. Про це заявив лідер Руху "Справедливість", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі програми "Український формат" на телеканалі "NewsOne".

Подробнее

Чергова революція доб’є країну.Лідер РПЛ переконаний, зараз політики повинні шукати способи об’єднати українців.

 

Подробнее
Голосование
Насколько изменилось экономическое состояние вашей семьи за год?
Ухудшилось
Улучшилось
Не изменилось