В Дніпрі потрібно вирішувати проблеми, а не забороняти пісні, - думка експерта

14.09.2018 16:30

Заборона антиукраїнських виконавців у Дніпрі не є повноваженням депутатів місцевої ради. Для цього існують комісії при Міносвіти та в інших органах державної влади, у них є такі важелі. Окрім цього, у Дніпрі є багато інших проблем - треба зосереджуватись на економічному розвитку, соціальній нестабільності.

Про це в коментарі інтернет-виданню «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ» заявив політолог Владислав Романов.

«От якщо б депутати розглядали позбавлення статусу почесного громадянина, то це було б в їхній компетенції. Але яким чином вони можуть заборонити пісні? Я помітив тенденцію стосовно виконавців, які засвітились у кремлівській пропаганді - люди самі перестають їх слухати», - зауважив експерт.

Читайте также: Запретить в Днепре песни антиукраинских артистов фактически невозможно

«Як заборонити це на території окремого міста, я не розумію. Це, можливо, трошки навіть піар, але на цьому не треба розмінюватись. У місті є багато інших проблем - треба зосереджуватись на економічному розвитку, соціальній нестабільності. Приємно, що реалізуються серйозні проекти», - заявив Владислав Романов.

Читайте также: Мэр Днепра заявил, что российские песни запрещать не будут

«Найменше, що треба розглядати - це те, хто що слухає. Для цього є різні ток-шоу та дискусійні майданчики. Треба враховувати, що дуже багато виконавців, які співають пісні залежно від того, де у них є можливість виступати, тому що це їх заробіток. А вже потім виникають ситуації: а я не знав, а що таке, і таке інше. Деякі люди, як Кобзон, свідомо це робить, деякі попливли за течією. Дехто не знайшов у собі сили відмовитись. Але ті, хто відмовили, стикаються з блокуванням можливості проводити гастролі та турне», - нагадав політолог.

Комментарии
Последние записи в блогах

За підсумками деклараційної кампанії - 2018 доходи у розмірі понад 1 млн грн задекларували 4817 громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність.

Дохід у сумі понад 1 млрд грн, отриманий у 2017 році, задекларувала одна особа.

Найбільше мільйонерів, які подали декларації, обліковуються у м.Києві. Їх кількість складає 2184 особи, або 45% від загальної кількості мільйонерів. Серед лідерів також Київська – 333 особи, Харківська – 328 та Дніпропетровська – 303 області.

Наймолодшому платнику податків, яким задекларовано доходи понад 1 млн грн, виповнилось 7 років, а найстаршому – 99 років.

 

Подробнее

«Боже, нам ЄДНІСТЬ подай!»

Подробнее

В це Велике Православне Свято, в перший день Православного року, обласній лікарні імені Мечникова було зроблено великий подарунок!

Подробнее

Всеукраинский съезд движения "СПРАВЕДЛИВОСТЬ" выдвинул Валентина Наливайченко в кандидаты в Президенты

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат