В Днепропетровском горсовете появился "Оппозиционный блок"

28.01.2015 19:30

В Днепропетровском городском совете создана депутатская группа Оппозиционного блока, в которую вошли Светлана Епифанцева, Александр Левкин, Наталья Демидова, Андрей Паньков, Вадим Рублевский, Ярослав Гивель и  Сергей Горгуль.

Об этом сообщает интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу партии.

«Жители Днепропетровска поддерживают Оппозиционный блок, который уверенно победил в Днепропетровской области на выборах в Верховную Раду. Целью новой депутатской группы в горсовете является восстановление экономического потенциала города, социальная защита населения, развитие промышленности, возвращение Днепропетровску инвестиционной привлекательности», - заявляет Светлана Епифанцева.

«Одной из наших общих первоочередных задач с депутатами Оппозиционного блока в Верховной Раде является разработка адресных законопроектов по развитию Днепропетровска. В частности, мы уже обсудили с Александром Вилкулом создание законопроекта, направленного на возобновление работы стратегического предприятия  - «Южмаша», на котором долги по заработной плате превысили 80 миллионов гривен. Необходимо обеспечить для предприятия государственную программу поддержки ракетно-космической отрасли и оборонные заказы», - отметила она.

Светлана Епифанцева подчеркнула, что сейчас идет процесс обсуждения о присоединении к группе других депутатов горсовета.

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов
Подробнее
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю