В Днепропетровских парках больше не будет продажи алкогольных напитков, - Примаков

16.04.2015 08:30

Пункт о запрете продажи алкогольных и слабоалкогольных напитков включат в договоры с предпринимателями, которые осуществляют  торговую деятельность на территории днепропетровских парков. Нарушение этого пункта будет основанием для разрыва контракта с такими предпринимателями. С такой инициативой выступил Камиль Примаков, глава фракции «Блок Петра Порошенко – «Солидарность» Днепропетровского городского совета.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу депутата.

«Руководство города должно ужесточить контроль за работой предпринимателей, которые осуществляют продажу напитков  на территории парков. Предприниматели, которые занимаются противозаконной продажей спиртных напитков, должны нести ответственность. Сегодня в дирекции всех днепропетровских парков направлены протоколы заседания комиссии по образованию, культуре, молодежи и спорту с рекомендации включить пункт о запрете торговли алкоголем в договоры между предпринимателями и дирекцией парка», - сообщил Камиль Примаков.

Камиль Примаков добавил, что  продажа алкогольных и слабоалкогольных напитков в местах отдыха детей недопустима и будет жестко контролироваться городской властью.

Читайте также: Днепропетровск - патриотическое и интеллектуальное сердце Украины, - Примаков

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Європейська солідарність"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Если читаете
16.04.2015
Проехать на машине на Комсомольский остров стоит 20грн - нормальные родители с детьми - хотят ходить на остров, но переживают за детей из-за езды авто транспорта. Поменяйте руководство - в данном вопросе!!!
Предприниматель
16.04.2015
Все дело в том, что тогда не будет предпренимателей... Т.к это их основно йзаработок. на воде не наторгуешь))
Днепр
16.04.2015
Камиль юрьевич! Ловим на слове - на следующей неделе в Парке Глобы и дальше будут торговать спиртным. Поспорим?
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю