В Днепропетровских парках больше не будет продажи алкогольных напитков, - Примаков

16.04.2015 08:30

Пункт о запрете продажи алкогольных и слабоалкогольных напитков включат в договоры с предпринимателями, которые осуществляют  торговую деятельность на территории днепропетровских парков. Нарушение этого пункта будет основанием для разрыва контракта с такими предпринимателями. С такой инициативой выступил Камиль Примаков, глава фракции «Блок Петра Порошенко – «Солидарность» Днепропетровского городского совета.

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР.ГЛАВНОЕ" со ссылкой на пресс-службу депутата.

«Руководство города должно ужесточить контроль за работой предпринимателей, которые осуществляют продажу напитков  на территории парков. Предприниматели, которые занимаются противозаконной продажей спиртных напитков, должны нести ответственность. Сегодня в дирекции всех днепропетровских парков направлены протоколы заседания комиссии по образованию, культуре, молодежи и спорту с рекомендации включить пункт о запрете торговли алкоголем в договоры между предпринимателями и дирекцией парка», - сообщил Камиль Примаков.

Камиль Примаков добавил, что  продажа алкогольных и слабоалкогольных напитков в местах отдыха детей недопустима и будет жестко контролироваться городской властью.

Читайте также: Днепропетровск - патриотическое и интеллектуальное сердце Украины, - Примаков

Как это повлияет на рейтинг:
Политическая партия "Блок Петра Порошенко"
Подробнее
Депутат Днепропетровского городского совета 6-7 созывов, заместитель председателя Днепропетровской облгосадминистрации
Подробнее
Комментарии
Если читаете
16.04.2015
Проехать на машине на Комсомольский остров стоит 20грн - нормальные родители с детьми - хотят ходить на остров, но переживают за детей из-за езды авто транспорта. Поменяйте руководство - в данном вопросе!!!
Предприниматель
16.04.2015
Все дело в том, что тогда не будет предпренимателей... Т.к это их основно йзаработок. на воде не наторгуешь))
Днепр
16.04.2015
Камиль юрьевич! Ловим на слове - на следующей неделе в Парке Глобы и дальше будут торговать спиртным. Поспорим?
Последние записи в блогах

100 активних підлітків – 50 дівчат і 50 хлопців – з різних регіонів України будуть відібрані у літню освітню школу, щоб дізнатися про різноманіття професій, обговорити власні проекти з практиками та отримати навички, які допоможуть стати успішними у XXI столітті.

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее

Протягом січня поточного року громадяни подали більше ніж 22 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані у 2018 році. Це на 13 відсотків, або на 2,5 тис. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За даними податкових декларацій задекларовано загальний дохід у сумі – 3,6 млрд грн. Громадянами самостійно визначено до сплати в бюджет 79,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 26,5 млн грн, або на 50 відс. більше ніж у січні 2018 року. Сума військового збору до сплати становить – 13,1 млн грн, що на 3,1 млн грн, або на 31 відсоток більше, ніж за відповідний період минулого року.

На сьогодні вже 335 громадян задекларували доходи у сумі понад 1 млн грн. Податкові зобов’язання з ПДФО визначено такими громадянами у розмірі – 27,5 млн грн, військового збору – 3,2 млн грн.

Найбільшу суму доходу у січні 2019 задекларовано мешканцем м. Києва у сумі понад 200,0 млн грн.

Найбільші суми до сплати в бюджет по доходам, отриманим з джерел за межами території України, на сьогодні задекларовано 2 громадянами Сумської області (кожний у сумі понад 2,5 млн грн).

За структурою доходів найбільші суми мільйонери декларують при отриманні:

 інших оподатковуваних доходів (проценти банку, дивіденти тощо) – 628,9 млн грн, з яких податковими агентами утримано 53,3 млн грн ПДФО та 9,3 млн грн військового збору;

інших неоподатковуваних доходів – 409,6 млн грн;

доходів від операцій з продажу (обміну) об’єктів рухомого та нерухомого майна – 181,9 млн. грн., з яких вже сплачено (утримано) 6,1 млн грн ПДФО та 1,7 млн грн військового збору;

іноземних доходів – 98,9 млн грн;

доходів від успадкування (отримання у дарунок) майна – 78,1 млн грн.

Право на податкову знижку за результатами 2018 року задекларовано 6 тис. особами. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню, визначена платниками податків у розмірі – 17,2 млн грн, що на 41,1 млн грн, або на 32 відс. більше, ніж за аналогічний період попереднього року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат