В Днепропетровске упал очередной Ленин (ФОТО)

10.04.2015 14:10

Поздним вечером 9 апреля в жилом массиве "Приднепровск" Днепропетровска был свергнут с пьедестала и разрушен последний из остававшихся в городе памятников Ленина. Об этом сообщает газета «Лица».

Около 15 активистов приехали к ДК "Энергетик", где был установлен памятник. Забрались на постамент, набросили на статую крепкий трос, прикрепили его к "УАЗику" и стащили фигуру вождя с пьедестала, которая частично разбилась.

Читайте также: Тихо и незаметно в Кривом Роге упал еще один Ленин

При этом известная в Днепропетровске общественная активистка, волонтер Людмила Кострюкова призвала патриотов не разрушать памятники.

«Днепропетровцы! Убедительно прошу: не валите, не разрушайте памятники коммунистического режима!  Их необходимо свезти в специально отведенное для этого место и пусть будет музей под открытым небом.  Варвары разрушают, а цивилизованное человечество, смеясь, расстается со своим прошлым», - написала она в своем фейсбук.

Читайте также: Днепропетровск должен избавиться от символов тоталитаризма, - Яна Ставицкая

Напомним, что 9 апреля Верховная Рада Украины приняла правительственный законопроект об осуждении коммунистического и нацистского тоталитарных режимов, запретив их пропаганду и символику.

 

Комментарии
Последние записи в блогах

ДПС запустила пілотний проєкт «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт»

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, що з метою запровадження нових електронних сервісів Державна податкова служба України запустила пілотний проєкт електронного сервісу «Перелік транспортних засобів, що переміщують пальне або спирт етиловий».

Подробнее

Довідку про суми виплачених доходів та утриманих податків можна отримати в Електронному кабінеті

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації. Лише за останні три дні ДПС надано понад 32 тис. відповідей на запити про доходи громадян.

Подробнее

Сума, сплачена роботодавцем за договором добровільного медичного страхування на користь працівника, включається до його доходу

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб (далі – ПДФО) включається, зокрема, сума пенсійних внесків у межах недержавного пенсійного забезпечення відповідно до закону, страхових платежів (страхових внесків, страхових премій), у тому числі, за договорами добровільного медичного страхування та за договором страхування додаткової пенсії, внесків на пенсійні вклади,

Подробнее

Основні випадки обов’язкового подання податкової декларації про майновий стан і доходи

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що продовжується деклараційна кампанія 2020.

Обов’язок подання податкової декларації про майновий стан і доходи у 2020 році виникає у фізичних осіб у випадках отримання доходів протягом 2019 року, а саме:

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли Вы политику Президента Зеленского?
Да
Нет
Не знаю