В Днепропетровске требуют отменить решение о приостановке Prozorro

03.05.2016 14:00

30 апреля на сайте горсовета была опубликована петиция с требованием отменить решение о приостановке действия системы госзакупок Prozorro в отдельных сферах городского хозяйства. 

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«27 апреля Днепропетровский городской совет принял явно коррупционное решение. Отменил прозрачную процедуру тендеров для сферы ЖКХ и депутатских денег.

Просим Днепропетровский городской совет и мэра Бориса Филатова отменить решение «Про внесення змін до рішення міської ради від 30.09.2015 № 6/67 «Про запровадження практики електронних закупівель за кошти міського бюджету». А именно, п.3. (п.п.3.1, 3.2, 3.3.,3.4.) и п.4. (4.1., 4.2, 4.3.,), п.5, п.6», - говорится в петиции.

Как известно, сбор голосов по каждой петиции длится 30 дней. К тому времени, как этот срок закончится, решение, которое просят отменить, и так перестанет действовать, поскольку оно действует до 1 июня.

Как это повлияет на рейтинг:
Мэр Днепра
Подробнее
Комментарии
Ирина
04.05.2016
Филатову наплевать на петиции и протесты.У нас монархия!
"Журналисты" - ..удаки
04.05.2016
ПОДПИШУ петицию и по..ер мне на Ваше успокоение. Петиция может набрать голосов и за 5 дней, значит оставшиеся 25 воровать не будут.
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат