В Днепропетровске предложили проект памятника погибшим десантникам (ФОТО)

22.03.2016 09:32

Днепропетровчанка Валентина Пронина предложила для обсуждения памятник десантникам 25-й бригады, которые погибли при крушении ИЛ-76 под Луганском.

Об этом она написала на своей странице в Фейсбук, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Друзья, предлагаю на ваше рассмотрение проект памятника погибшим в ИЛ-76 десантникам 25-й бригады. Автор-архитектор, мой сын, Пронин Дмитрий», - пишет она.

Памятник представляет собой композицию из белого ангела, скорбящего над Украиной.

Напомним, что авиакрушение произошло 15 июня 2014 года. Обстрел боевиков привел к гибели 49 военнослужащих во время их передислокации военно-транспортным самолетом Ил-76 в Луганск. На борту находились 9 членов экипажа и 40 бойцов 25-й Днепропетровской бригады ВДВ.

Год назад, 15 июня 2015 года, на аллее Небесной сотни возле облгосадминистрации были установлены мемориальные плиты с именами 49 погибших.

Читайте также: В Павлограде судят подозреваемого в гибели 49 военнослужащих.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Larisa
22.03.2016
Памятник, конечно, нужен, но не такой. Что это за черная Украина? Так нельзя! А вообще полностью согласна с мнением Сергея.
Сергей
22.03.2016
Памятник слабенький. Непонятный белый ангел с области мистики над "черной Украиной". Ремекс с фильма приведение. В энергетическом и посылочном к мысли каменной модели очень слабенкий, писсиместический. В памятнике "Десантникам" должно быть месту мужеству решимости к самопожертвованию. Обязательно должна быть отражена силы мужчины перед тем как отдать жизнь за родину. Все мы умрем. Должны быть видны сильные решительные лица мужчик с оружием в руках защищающих Родины. Излишним "саплям" не должно быть места. Памятник должен вселять решимость к защите, а не к "соплям"
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю