В Днепропетровске под стенами горсовета требовали народовластия (ФОТО)

03.04.2015 15:22

«Мы настойчиво напоминаем руководству Днепропетровска о 5 статье Конституции Украины: «Носителем суверенитета и единственным источником власти в Украине является народ. Народ осуществляет власть непосредственно и через органы государственной власти и органы местного самоуправления». «Никто не может узурпировать государственную власть».  Именно с таким лозунгом сегодня под стенами горсовета прошел митинг общественности», - пишет общественный активист, участник Автомайдана Тарас Здреник на своей странице в фейсбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».  

«Для забывчивых народных избранников напоминаем, что они временно представляют интересы горожан, и народный гнев прокатится по каждому из тех, кто посмеет посягнуть на нашу честь, свободу и бюджетные деньги.  Мы настаиваем на том, что бы общественные организации города и другие инициативные группы граждан, наконец, получили возможность контролировать деятельность депутатов и чиновников. 

Читайте также: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

Представители этих групп и организаций в обязательном порядке должны быть привлечены к управлению текущими делами для анализа финансового состояния городского бюджета и публичного отчета перед людьми. Мы настаиваем на привлечении специалистов и патриотов Украины к разработке и внедрению реформ в Днепропетровске», - добавил общественник.

Фото: Тарас Здреник

Комментарии
А.Н.
06.04.2015
хочу напомнить, тупо доходящим, не кричите о народовластии, это идеи заложенные в пропаганду Кремля !!! Почитайте КОБ, НОД,- и поймете необразованные недопатриоты ,- с чего начиналась днр и лнр...!!!!
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат