В Днепропетровске под стенами горсовета требовали народовластия (ФОТО)

03.04.2015 15:22

«Мы настойчиво напоминаем руководству Днепропетровска о 5 статье Конституции Украины: «Носителем суверенитета и единственным источником власти в Украине является народ. Народ осуществляет власть непосредственно и через органы государственной власти и органы местного самоуправления». «Никто не может узурпировать государственную власть».  Именно с таким лозунгом сегодня под стенами горсовета прошел митинг общественности», - пишет общественный активист, участник Автомайдана Тарас Здреник на своей странице в фейсбук.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».  

«Для забывчивых народных избранников напоминаем, что они временно представляют интересы горожан, и народный гнев прокатится по каждому из тех, кто посмеет посягнуть на нашу честь, свободу и бюджетные деньги.  Мы настаиваем на том, что бы общественные организации города и другие инициативные группы граждан, наконец, получили возможность контролировать деятельность депутатов и чиновников. 

Читайте также: "Подарок" от Президента: Александр Вилкул возвращается на Днепропетровщину

Представители этих групп и организаций в обязательном порядке должны быть привлечены к управлению текущими делами для анализа финансового состояния городского бюджета и публичного отчета перед людьми. Мы настаиваем на привлечении специалистов и патриотов Украины к разработке и внедрению реформ в Днепропетровске», - добавил общественник.

Фото: Тарас Здреник

Комментарии
А.Н.
06.04.2015
хочу напомнить, тупо доходящим, не кричите о народовластии, это идеи заложенные в пропаганду Кремля !!! Почитайте КОБ, НОД,- и поймете необразованные недопатриоты ,- с чего начиналась днр и лнр...!!!!
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю