В Днепропетровске под горсоветом требуют свободу Савченко (ФОТО)

09.03.2016 13:18

Несколько десятков человек проводят акцию в поддержку украинской летчицы Надежды Савченко под зданием Днепропетровского горсовета.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на пост в Фейсбук юриста ОО «Громадский контроль», заместителя директора ОО «Институт реформ и инноваций» Романа Сердюка.

«Акция #‎FreeSavchenko пришла под Днепропетровский горсовет», - пишет он.

Как сообщалось ранее, акции в поддержку Савченко проходят во многих городах Украины. В то же время стало известно, что вынесение приговора будет озвучено 21-22 марта.

Читайте также: В Днепропетровске снесли памятник Калинину (ФОТО).

А так проходила акция на площади Героев Майдана.

Фото: Фейсбук, Дмитрий Розмерица.

Как это повлияет на рейтинг:
Директор ОО "Институт реформ и инноваций"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю