В Днепропетровске планируют переименовать еще одну центральную улицу

04.02.2015 13:17

Ультрас "Днепра" инициируют переименования улицы Щорса, которая расположена возле стадиона "Днепр-Арена", в честь погибшего в августе прошлого года под Иловайском фаната "Днепра" Александра Русака.

Об этом сообщил один из участников фан-движения Титарев Владислав, пишет сайт «Вгороде».

Фанаты днепропетровского футбольного клуба уже собирают документы, необходимые для переименования улицы.

Напомним, подобные решения о смене названий принимаются на сессии городского совета. О решении депутатов по поводу переименования улицы Щорса в улицу Александра Русака СМИ проинформирует читателей, как только такое заседание состоится.

Отметим, что затраты на переименование улиц сводятся только к стоимости новых указателей и табличек на домах. При этом никакие документы жителям этих улиц менять не нужно. С чего начать переименование улицы, читайте здесь.

Также есть информация, что в Днепропетровске планируют переименовать одну из улиц города в честь погибшего в боях за донецкий аэропорт журналиста Александра Черникова.

Напомним, в конце января Днепропетровский горсовет принял решение о переименовании проспекта Калинина в проспект Сергея Нигояна.

Читайте также: Евгений Удод не в восторге от идеи переименования Днепропетровска

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю