В Днепропетровске общественники организовали бесплатный турнир по фри-файту

18.03.2015 16:51

Общественная организация "Время молодых" и Днепропетровская федерация Фри-Файта проводят турнир смешанных единоборств для студентов высших учебных заведений области "БАРС". 

Об этом сообщает Интернет-издание "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ".

"Экстрим, дух соперничества и острые эмоции ждут Вас 4 апреля в спортивном комплексе УГХТУ (ул. Набережная Победы 40а). 
Приходите сами и берите с собой друзей. Вход свободный", - заявляют организаторы на своей странице в соцсети.

Участником турнира может стать любой студент с соответствующей спортивной подготовкой.
Для дополнительной информации обращайтесь по телефонам:
093 285 32 61 / 066 185 53 87

Читайте также: Перевозчики пытались столкнуть между собой активистов, выступающих против «теневых схем»

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация «Время молодых»
Подробнее
Комментарии
Евгений
06.04.2015
Дату турнира перенесли на 25 https://vk.com/chas.molodyh?w=wall-76840856_329
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю