В Днепропетровске на «тяп-ляп» ремонтируют дороги (ВИДЕО)

10.03.2016 12:21

Общественный активист Николай Кирпиченков утверждает, что в Днепропетровске некачественно проводится ямочный ремонт.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ» со ссылкой на 9 канал.

Так называемый «ямочный» ремонт проводится на проезде Гальченко. Днепропетровчане считают, что дорожники грубо нарушают технологии. Например, вырезанные ямы недостаточно глубокие, и асфальт там долго не продержится. Кроме того, вместо гудрона, который является своего рода клеем, в ямы льют неизвестную черную жидкость.

В качестве доказательства активисты показывают участок дороги, который починили несколько дней назад. Асфальт там крошится под ногой человека.

Читайте также: В Днепропетровске в дождь ремонтируют дороги (ФОТО).

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю