В Днепропетровске на автоакцию выехали южмашевцы (ФОТО)

19.03.2016 09:59

В Днепропетровске прошел автопробег в поддержку ГП «КБ «Южное» и его Генерального конструктора - Генерального директора Александра Викторовича Дегтярева.

Этой новостью на своей странице в Фейсбук поделился депутат Красногвардейского района, инженер КБ «Южное» Артем Решетилов, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Не дай казнокрадам лишить нас нашей гордости! Поддержи петицию к Президенту», - написал он.

В пробеге приняло участие около 50 автомобилей.

Ранее сотрудники КБ «Южное» уже подали электронную петицию президенту с требованием восстановить Александра Дегтярева в должности.

Как сообщалось ранее, 26 февраля работники предприятия уже проводили акцию протеста.

Кроме того, губернатор Валентин Резниченко заявлял, что ОГА и облсовет не могут выделить деньги КБЮ, поскольку юридически не имеют к нему никакого отношения.

Фото: Фейсбук.

Комментарии
Последние записи в блогах

Поширеним способом корупції у державних закупівлях стало уникнення проведення торгів через проведення переговорної процедури.

Подробнее

Земельна комісія Одеської міської ради підтримала рішення про передачу 4,6984 гектарів землі, на якій знаходиться санаторій «Молдова», в оренду компанії «Макстгруп». Передадуть ці території в оренду для експлуатації та обслуговування нежилих приміщень санаторію, включно з приміщеннями торговельного призначення та громадського харчування.

Подробнее

Бачення української історії, яке популяризується нині, сформоване переважно у другій половині 19 - на початках 20 століття. У другій половині 20 століття таке бачення було модернізоване під партійною-державну ідеологію СРСР та нав’язувалось населенню усіх країн соціалістичного табору та науковцям усього світу.

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю