В Днепропетровске избили депутата горсовета (ФОТО, ВИДЕО)

26.02.2016 15:06

Муж заммэра Днепропетровска Светланы Епифанцевой Евгений Таран избил депутата Днепропетровского городского совета Сергея Суханова.

Об этом интернет-изданию "ДНЕПР. ГЛАВНОЕ" соообщили очевидцы происшествия, свидетелями которого стали днепропетровские журналисты.

Инцидент произошел сегодня возле выхода с информационного агентства «Мост-Днепр». Нападение случилось сразу после окончания пресс-конференции депутатов, которые 18 февраля были исключены из Оппозиционного блока.

На пресс-конференции Сергей Суханов осудил «тушек», примкнувших к политическим оппонентам в обмен на должности в городской власти. Сразу на выходе он стал жертвой нападения Евгения Таранова - мужа Светланы Епифанцевой. Он нанес Сергею Суханову удар в голову.

Каждого из шести «тушек» на пресс-конференцию сопровождали по 3 крепких парня. «Видимо приставлены к каждому чтобы сторожить и запугивать», - заявил депутат горсовета Ярослав Гивель, который также был очевидцем инцидента. 

Суханова с места нападения забрала скорая помощь.

Как сообщалось ранее, 18 февраля 2016 года, политсовет национальной партийной организации Оппозиционного блока на заседании в Киеве принял решение об исключении из партии  шести депутатов: Олега Григорука, Сергея Пустового, Дмитрия Безуглого, Натальи Демидовой, Василия Губерта и Владимира Икола. Также из партии была исключена организатор скупки тушек, бывшая глава Днепропетровской городской организации Оппозиционного блока Светлана Епифанцева.

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-заместитель городского головы Днепра, экс-председатель Днепропетровской городской организации "Оппозиционного блока"
Подробнее
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва
Подробнее
Комментарии
Павло
26.02.2016
У шариков нет соплей только слюни:)
Днепр
26.02.2016
сопли развесил(((((((((((((((
Последние записи в блогах

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее

З початку 2019 року органами ДФС у Дніпропетровській області та Дніпропетровською митницею ДФС забезпечено у бюджети всіх рівнів (без врахування Дніпропетровського управління офісу ВПП ДФС) 39 млрд 481,7 млн грн, що на 10 млрд 672,9 млн грн перевищує показник відповідного періоду минулого року. Про це повідомила в.о. начальника ГУ ДФС у Дніпропетровській області Ірина Сікіріна.

Так, до державного бюджету впродовж шести місяців 2019 року спрямовано 27 млрд 277,4 млн грн, що на 8 млрд. 17,3 млн грн (або на 41,6%) більше надходжень січня - червня минулого року.

До місцевих бюджетів за відповідний період забезпечено 12 млрд 204,3 млн гривень. Це на 2 млрд 655,6 млн грн (або на 27,8%) більше фактичних надходжень І півріччя 2018 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у першій половині поточного року зібрано 7 млрд 758,7 млн грн, що перевищує минулорічні показники на 1 млрд 258,2 млн грн (або на 19,4%).

 

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет