В Днепропетровске хотят установить памятник бойцам АТО

21.10.2014 13:44

Днепропетровские общественные активисты хотят установить памятный знак, посвященный погибшим в 2014 году воинам в зоне АТО.

Об этом сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

В своем блоге участница ОО «Майдан Сичеслав» Людмила Кострюкова пишет, что в День города, общаясь с представителями городской власти на площади Героев Майдана, «обсуждали и тему Памятника днепропетровцам, погибших за Украину в 2014 году. Предложили вариант гражданского финансирования такого памятного места с участием средств горсовета (по типу сбора народных средств в нач. ХХ века на памятник А.С. Пушкину)».

Выбрать эскиз памятника смогут в процессе конкурса. Первым прислал свои работы, посвященные днепропетровцам, погибшим за Украину, а заодно и памяти Небесной сотне, художник Николай Береза.

Общественники приглашают всех желающих присоединиться к конкурсу, а выбирать из присланных работ будут родные и близкие тех, кто погиб за независимую и свободную Украину.

e-mail «Майдан Сичеслав»: svf2011@ukr.net

Как это повлияет на рейтинг:
Общественная организация "Майдан Січеслав"
Подробнее
Комментарии
Последние записи в блогах

Це моя Україна…! (Пишаюся…?) (Плакати хочеться…)

Подробнее

Уряд виділив 1,4 млрд грн на підтримку малих міст. Рішення про спрямування коштів на підтримку малих міст та селищ за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій схвалили 10 липня.

Подробнее

З початку 2019 року 41,7 тисячі мешканців Дніпропетровської області надали до фіскальних органів декларації про майновий стан та доходи за 2018 рік. Загальна сума задекларованих ними доходів склала 4 млрд 246,5 млн гривень. Це на 1 млрд 453,4 млн грн. більше ніж минулого року.

До сплати за результатами декларування підлягає понад 101 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 9,3 млн грн більше, ніж за аналогічний період минулого року. Сума військового збору до сплати складає 13,6 млн грн., що перевищує минулорічні показники на 1,4 млн гривень.

Повернення з бюджету у вигляді податкової знижки отримають 6315 громадян на загальну суму 13,4 млн гривень. Про це повідомив начальник управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Дніпропетровській області Владислав Воінов.

Про одержані у 2018 році понад мільйонні статки повідомили 286 громадян Дніпропетровської області. Загальна сума їх минулорічного задекларованого доходу складає 2,6 млрд гривень.

 

Подробнее

5 липня Уряд виділив 400 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів і оздоблення прилеглих територій. 10 липня  парламентський Комітет з питань бюджету погодив розподіл субвенції з державного бюджету територіальним громадам на спорудження спорткомплексів та басейнів.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет