В Днепропетровске хотят построить два туалета за 5 млн грн

10.03.2016 11:45

В проекте бюджета Днепропетровска заложено финансирование на проектирование и строительство двух общественных туалетов в парке им. Шевченко в размере 5 млн. грн.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал депутат горсовета Александр Лыгин, сообщает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Изучаю Проект Бюджета Днепропетровска на 2016 год.

Информация для размышлений. На что разработчики бюджета планируют потратить деньги налогоплательщиков.

Проектирование и строительство 2 общественных туалетов в парке им. Т. Г. Шевченко - 5 000 000 грн.

А вот на проектирование и реконструкцию здания и организацию выставочного зала Днепропетровского планетария 2 200 000 грн.

На ремонт двух туалетов выделяют цифры с шестью нулями, и они более чем в два раза больше средств на ремонт планетария!

В связи с этим, у меня вопрос к днепропетровчанам. Вы хотели бы смотреть на звездное небо из планетария за два миллиона двести тысяч гривен или из общественного туалета за пять миллионов?», - пишет он.

Читайте также: Днепропетровцы «обеспокоились» судьбой памятника Кирову (ФОТО).

Как это повлияет на рейтинг:
Депутат Днепровского городского совета 7 созыва, председатель Днепропетровской областной организации партии "Самопомощь"
Подробнее
Комментарии
Укр
10.03.2016
Воровство продолжается.... Не держите горожан за лохов... Где ПРОКУРАТУРА... Сколько можно КРАСТЬ....
qwerty
10.03.2016
И то и то - нужно.
Последние записи в блогах

Асоціація міст України в рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС) розпочинає прийом заявок від міських рад-членів АМУ на фінансування короткострокових гендерних ініціатив, що сприятимуть участі жінок у місцевому економічному розвитку.

Подробнее

Наявний у 2019 році в окремих місцевих бюджетах дефіцит освітньої субвенції пов’язаний не тільки з озвученими Мінфіном причинами (наявність неоптимальної та неефективної мережі шкіл і низька наповнюваність класів у ЗОШ), а й з рядом об’єктивних факторів, які відомі профільним міністерствам.

Подробнее

Аналіз показників роботи Дніпропетровської митниці ДФС за 4 місяці 2019 року в порівнянні з 4 місяцями 2018 року вказує на наступні тенденції. У звітному періоді загальна кількість оформлених митних декларацій (далі - МД) збільшилась на 16,45 %. Було оформлено 60 908 шт. МД (серед яких: 25 102 експортних МД та 29 427 імпортних) проти 52 306 шт. МД за 4 місяці 2018 року (серед яких: 24 607 експортних МД та 22 754 імпортних

Подробнее

В органах ГУ ДФС у Дніпропетровській області працюють 36 Центрів обслуговування платників (ЦОП), де  платники податків можуть отримати широкий спектр послуг: інформаційних, консультативних та адміністративних.

Центрами забезпечується надання 31 види адміністративних послуг, 18 з яких надаються безкоштовно.

Загалом працівниками ЦОП протягом 2019 року опрацьовано 125,8 тис. звернень у сфері надання адміністративних та інших послуг; з яких надано 125,3 тис. адміністративні послуги.

З переліком адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДФС Дніпропетровщини та Інформаційними картками адмінпослуг можна ознайомитись на офіційному суб - сайті «Територіальні органи ДФС  у Дніпропетровській області» у розділі «Адміністративні послуги» (http://dp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-poslu/) та у Центрах обслуговування платників області.

Подробнее
Голосование
Сможет ли Владимир Зеленский быть самостоятельным президентом?
Нет, не сможет
Да, сможет