В Днепропетровске формируется «антитеррористический фронт»

18.02.2015 20:30

Первой организацией, объявившей об открытии «антитеррористического фронта» в Днепропетровске, стал Совет по вопросам противодействия коррупции и защите конституционных прав граждан. В организации состоят ветераны милиции, прокуратуры и СБУ.

Об этом заявил член правления Совета, подполковник милиции в отставке, экс-начальник отдела Управления внутренней безопасности УБОП области Ярослав Мельник в своем интервью газете «Лица», сообщает интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сейчас разрабатывается схема работы, решается вопрос о выделении соответствующих помещений для организации дежурств, работы «горячей линии» и т.д. И, естественно, уже сейчас активно собираем информацию от людей – принимаем звонки, реагируем… Нас интересует все, что может быть прямо или косвенно связано с опасностью терроризма. И такая информация уже поступает», - сказал он.

«Я не буду раскрывать комплекс мероприятий, которые мы проводим. Поверьте, все они профессиональны и выверены. У нас работают люди, знающие свое дело... Мы умеем фильтровать информацию, отделять реальные угрозы от мнимых. Никто не собирается устраивать «охоту на ведьм» и реагировать на все подряд. Но раскачать ситуацию в области мы не дадим. Хотя будут пытаться», - подчеркнул Ярослав Мельник.

Комментарии
Последние записи в блогах

До уваги платників екологічного податку!

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській областіінформує, що у разі якщо платник екологічного податку (далі – екоподаток) перебуває на податковому обліку у місті з районним поділом, то такий платник може подавати одну податкову декларацію екологічного податку за викиди, скиди усіма своїми джерелами забруднення та/або розміщення відходів, якщо ці джерела та/або спеціально відведені місця для розміщення відходів розташовані на території такого міста (зазначається код згідно з Класифікатором об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУУ)), за місцем перебування платника податку на податковому обліку (міської ради).

Подробнее

Застосування штрафних санкцій за донарахування своєчасно не нарахованого єдиного внеску

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що за донарахування контролюючим органом або платником своєчасно не нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) накладається штраф у розмірі 10 відсотків зазначеної суми за кожний повний або неповний звітний період, за який донараховано таку суму, але не більш як 50 відсотків суми донарахованого єдиного внеску.

Подробнее

Про оголошення конкурсу!

 

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області оголошує конкурс з визначення суб’єктів господарювання, які у 2020 році можуть здійснювати реалізацію безхазяйного майна та майна, що переходить у власність держави.

Подробнее

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю