В Днепропетровске чиновники воруют квартиры?

16.03.2015 11:26

Команда общественного движения «Громадский крнтроль» выявила схему, очень похожую на воровство десятков квартир в Днепропетровске.

Об этом общественники заявили на совей странице в фейсбук, передает Интернет-издание «ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

По мнению активистов, в данной схеме задействованы начальник департамента корпоративных прав и фигурант недавнего скандала с похищением Александр Величко, исполком, райсоветы, бывший мэр Иван Куличенко и его преемник Максим Романенко.

«В сделках замечено и КП “Жилсервис-2”, которое уже попадало в поле нашего зрения благодаря своей одиозной директрисе Ирине Сорокиной.

Вот уже несколько лет схема работает следующим образом. Исполком своим решением ставит квартиру либо дом на баланс коммунального предприятия. Затем районный совет выдает ордер на проживание подставной личности. Эта личность приватизирует данную жилплощадь и быстро продает.

За последние 2 года таким образом передано как минимум 27 объектов (список  http://goo.gl/r8rvp1). При этом, 5 объектов отданы коммунальным предприятиям, которые на момент передачи уже находились в стадии банкротства либо санации (список http://goo.gl/rvfsg3). Мы усматриваем в этих передачах признаки неправомерное присвоение коммунальной собственности и злоупотребление служебным положением .

 

Типичная хронология махинации такова:

а) квартира №47, проспект им. Газеты “Правда”, дом 60

21.01.2013 снимается судебный запрет на отчуждение квартиры

23.01.2013 квартира передается КП ЖРЭП Индустриального района 

24.04.2013 квартира продается (документы: http://goo.gl/aqZAJn)

б) квартира №78, ул. Рабочая, дом 164

21.08.2013 квартира передается КП “Жилсервис-1”

19.09.2013 квартира продается (документы: http://goo.gl/GHxcbi)», - говорится в сообщении ГК.

При этом активисты обращаются к и.о. мэра Днепропетровска Галине Булавке, а также к городским депутатам с требованиями:

1) опубликовать все без исключения решения исполкома за 5 лет;

2) изменить решение горсовета 47/16 от 19.10.2011 пункты 7.12 и 7.13, которые позволяют исполкому передавать недвижимость на коммунальные предприятия;

3) отменить все решения о передаче квартир и домов на КП из списка http://goo.gl/r8rvp1 и провести прозрачные аукционы по их продаже (часть недвижимости еще можно спасти);

4) заменить весь состав исполкома.

 

- Список КП-банкротов можно посмотреть здесь http://dniprorada.gov.ua/kp-bankruti либо проверить по ссылкам:

http://reyestr.court.gov.ua/ 

http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html 

- Все опубликованные решения исполкома можно найти здесь: http://files.dniprorada.gov.ua/ или подборка решений исполкома по недвижимости http://goo.gl/Uwmtxu 

- Проверить право собственности на недвижимость можно здесь: https://kap.minjust.gov.ua/ (21 грн. за одну проверку)

Фото: Евгений Кудря

Как это повлияет на рейтинг:
Экс-мэр Днепропетровска, народный депутат Украины 8 созыва
Подробнее
Экс-мэр Днепропетровска, депутат Днепропетровского городского совета 6 созыва
Подробнее
Общественная организация "Громадський контроль Дніпра"
Подробнее
Комментарии
Жоржина
16.03.2015
Крупского, Куличенко, Вилкула - туда же. Как можно стырить объект недвижимости под носом у мэра ?
Последние записи в блогах

Реванш лівих сил розпочався?

Бездіяльність правоохоронних органів призвела до чергового повстання проросійських сил, які об’єднуються навколо ідей федералізації нашої країни. 

За інформацією нашого джерела з Центрального комітету забороненої проросійської Комуністичної партії, на 2019 рік лівими силами заплановано проведення низки масових антиукраїнських заходів. За його словами, квітень – травень буде вкрай насиченим подіями для комуністів.

Відтак, активна фаза діяльності КПУ розпочинається з Дня народження ідола СРСР Володимира Леніна, який прихильники комуністичного режиму взагалі збираються «відзначити» з розмахом.

За задумкою ЦК компартії, 22 квітня розпочнеться з нічних шабашів по місцях демонтованих пам’ятників катів радянської епохи та пошкодження місць вшанування героїв Майдану і захисників України.

Не виключенням став і форпост України – місто Дніпро, де місцеві комуняки, на чолі з Віктором Борщевським, які ще не так давно кричали «Путін прійді», продовжують свою підлу підпільну діяльність та вирішили  привітати Леніна розмалювавши забороненою комуністичною символікою місця, де відбувалися події Революції Гідності.

А попереду ще комуністичні марші з нагоди 1-го та 9-го травня, які, як ми пам’ятаємо, не обходяться без любителів «руського міру».

Вочевидь, колаборанти забули про пильність Дніпровських патріотів, які вже висловили своє обурення та закликають небайдужих містян не допустити поширення «червоної чуми» вулицями міста й долучитися до патрулювання Дніпра та нагадати п’ятій колоні, що її місце поруч з Леніним в мавзолеї.

Як відомо, патріоти вже звернулися до міського голови Бориса Філатова за підтримкою в боротьби проти комуністичних вандалів та встановлення нагороди за їх виявлення.

Подробнее

Соборне управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує

Подробнее

Західно-Донбаське управління Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що ДФС України листом від 12.04.2019 № 12293/7/99-99-12-03-04-17 надала для використання у роботі та інформування платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин роз’яснення з питання застосування положень п. 252.16 ст. 252 Податкового кодексу України у частині розрахунку тимчасового коефіцієнта рентабельності гірничого підприємства в 2019 році, що надіслане листом Державної комісії України по запасах корисних копалин при Державній службі геології та надр України від 28.02.2019 № 402/02 (далі – Лист № 402/02).

Листом № 402/02 Державна комісія України по запасах корисних копалин рекомендує встановити такі тимчасові коефіцієнти рентабельності гірничодобувних підприємств (промислів) на ділянках надр, де проводиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка їхніх запасів з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, для застосування користувачами надр при обчисленні податкових зобов’язань у 2019 році:

● для нафтогазодобувних підприємств – 1,461;

● для інших гірничодобувних підприємств – 0,185.

 

 

Подробнее

З 2 травня 2019 року вступають у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Звертаємо увагу, що до 26.04.2019 діють старі рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів Державної фіскальної служби України.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України «Про перенесення робочих днів у 2019 році» від 10.01.2019 № 7-р у квітні поточного року вівторок 30 квітня перенесено на суботу 11 травня, тобто останній день сплати нарахованих податкових зобов’язань з податків і зборів припадає на вихідний день 30 квітня 2019 року. Нормами податкового кодексу України не передбачено перенесення термінів слати податків і зборів (п.57.1 ст.57 Кодексу), тому сплату нарахованих поточних податкових зобов’язань необхідно здійснити не пізніше 26 квітня 2019 року.

 

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Петр Порошенко
Владимир Зеленский