В Днепропетровске будут платить налог на недвижимость по максимальной ставке, - эксперт

05.01.2015 14:19

Член совета «Лиги аудиторов Украины» Михаил Крапивко рассказал, что в 2015 году все без исключения жители Украины, являющиеся собственниками недвижимости, будут вынуждены платить дополнительный налог, пишет ИА «МОСТ-ДНЕПР».

По словам эксперта, на сегодняшний день местные советы уполномочены понижать ставку налога на недвижимость, но ввиду отсутствия такового решения, гражданам придется платить налог по максимальной ставке.

«Сегодня одним из наиболее волнующих людей налогов является налог на недвижимость. В этой сфере нам обещали (и об этом писали депутаты во время голосования) понижение ставки до 1%. После опубликования нового Налогового кодекса оказалось, что ничего никто не понизил. Ставка осталась до 2% от минимальной заработной платы за один квадратный метр правда местным советам дали полномочия понижать эту ставку, но с учетом того, что от местных советов нет никаких решений, действует максимальная ставка», – сказал Михаил Крапивко.

Читайте также: Депутати облради заявили, що податок на нерухомість потребує обговорення та аналізу

Эксперт подчеркнул, что под действие налога на недвижимость будут попадать все объекты, расположенные на территории частного домовладения.

«Причем налогом будет облагаться любая недвижимость, в том числе, если это частный дом, и надворные постройки – туалеты во дворе, сараи, душевые, сауны и др. Базой налогообложения является общая площадь», - отметил Михаил Крапивко.

Комментарии
Виктор Седой
05.01.2015
Крапивко ведь вы же умный аналитик и не даете должной оценки этой авантюре а лишь ее константируете...Есть имения где 60 метров на одного человека. а есть трущобы где на 80 метрах развалин живет по три семьи по4-5 человек...Тот один не будет платить налог,а эти аборигены из племени опущенных украинцев будут платить за 20 "лишних" метров У которых едва по два метра на человека достается, как на кладбище...
Последние записи в блогах

Національний конкурс IT-проектів на основі відкритих даних Open Data Challenge – конкурс для розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників та громадських активістів, покликаний залучити їх до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства.

Подробнее

З початку 2019 року на розгляді у судах різних інстанцій за участю органів ДФС Дніпропетровської області перебувало 7,2 тис. справ різних категорій на загальну суму позовних вимог 10,2 млрд гривень.

З розглянутих судами у січні поточного року 20-ти справ на суму 11,6 млн грн, на користь органів ГУ ДФС Дніпропетровщини вирішено 16 справ на суму 8,7 млн грн, що складає 75% від суми розглянутих справ.

Зокрема, протягом січня 2019 року за результатами розглянутих 13 судових справ за позовами платників про визнання недійсними податкових повідомлень - рішень на загальну суму 11,0 млн грн, 9 рішень на загальну суму 8,0 млн грн судами прийнято на користь органів ГУ ДФС у Дніпропетровській області. Це складає 73% від суми розглянутих судами таких справ.

«Основними факторами задоволення переважної кількості розглянутих справ у судах на користь ДФС області є підвищення рівня претензійно-позовної роботи та удосконалення ефективності роботи із захисту у судах позиції відомства фахівцями підрозділів правової роботи», - наголошує начальник юридичного управління ГУ ДФС у Дніпропетровській області Олег Басан.

 

Подробнее

Протягом січня 2019 року слідчими ГУ ДФС у Дніпропетровській області розслідувалось 187 кримінальних проваджень, з яких 34 – прийнято до провадження у поточному році.

Із загальної кількості кримінальних проваджень, які розслідувались працівниками слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС області, закінчено 20 кримінальних проваджень, із яких до суду скеровано 10, у тому числі: 9 – з обвинувальними актами, а 1 – з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності.

Крім того, за перший місяць поточного року за підслідністю направлено 3 кримінальних провадження, 11 – приєднано до інших проваджень.

Завдяки розслідуваним справам слідчими ДФС Дніпропетровської області впродовж січня 2019 року відшкодована сума нанесених державі збитків у розмірі 34 млн 636 тис. гривень.

 

Подробнее

Не встигла заборона Уряду рзміщувати тимчасово вільні кошти місцевих бюджетів набрати чинності, як територіальні громади почали підраховувати збитки. На Дніпропетровщині недорахуються фінансового ресурсу у вигляді відсотків від коштів на депозитах у Марганецькій, Зеленодольській,  Синельниківській, Дніпровській та Першотравенській. В цілому біля 19 млн грн.

Подробнее
Голосование
Кто победит на выборах президента Украины?
Юлия Тимошенко
Петр Порошенко
Анатолий Гриценко
Владимир Зеленский
Юрий Бойко
Олег Ляшко
Александр Вилкул
Другой кандидат