В Днепропетровске будут платить налог на недвижимость по максимальной ставке, - эксперт

05.01.2015 14:19

Член совета «Лиги аудиторов Украины» Михаил Крапивко рассказал, что в 2015 году все без исключения жители Украины, являющиеся собственниками недвижимости, будут вынуждены платить дополнительный налог, пишет ИА «МОСТ-ДНЕПР».

По словам эксперта, на сегодняшний день местные советы уполномочены понижать ставку налога на недвижимость, но ввиду отсутствия такового решения, гражданам придется платить налог по максимальной ставке.

«Сегодня одним из наиболее волнующих людей налогов является налог на недвижимость. В этой сфере нам обещали (и об этом писали депутаты во время голосования) понижение ставки до 1%. После опубликования нового Налогового кодекса оказалось, что ничего никто не понизил. Ставка осталась до 2% от минимальной заработной платы за один квадратный метр правда местным советам дали полномочия понижать эту ставку, но с учетом того, что от местных советов нет никаких решений, действует максимальная ставка», – сказал Михаил Крапивко.

Читайте также: Депутати облради заявили, що податок на нерухомість потребує обговорення та аналізу

Эксперт подчеркнул, что под действие налога на недвижимость будут попадать все объекты, расположенные на территории частного домовладения.

«Причем налогом будет облагаться любая недвижимость, в том числе, если это частный дом, и надворные постройки – туалеты во дворе, сараи, душевые, сауны и др. Базой налогообложения является общая площадь», - отметил Михаил Крапивко.

Комментарии
Виктор Седой
05.01.2015
Крапивко ведь вы же умный аналитик и не даете должной оценки этой авантюре а лишь ее константируете...Есть имения где 60 метров на одного человека. а есть трущобы где на 80 метрах развалин живет по три семьи по4-5 человек...Тот один не будет платить налог,а эти аборигены из племени опущенных украинцев будут платить за 20 "лишних" метров У которых едва по два метра на человека достается, как на кладбище...
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю