В Днепропетровске Саакашвили отказались принять в еврейском центре

12.03.2016 14:04

КДЦ «Менора» отказался предоставить ранее забронированный зал для проведения Антикоррупционного форума в Днепропетровске по техническим причинам.

Об этом на своей странице в Фейсбук написал глава правления общественной организации «Громадський контроль Дніпропетровська», глава Днепропетровской областной организации «ДемАльянса» Артем Романюков, сообщает Интернет-издание«ДНЕПР. ГЛАВНОЕ».

«Сразу же после этого в городе поползли слухи, что форум в Днепре отменяется. Так вот, я сообщаю всем, кто эти слухи распускает: форум в Днепропетровске состоится.

Мы переезжаем в ДК «Металлург» на пр. Петра Калнышевского, 27 (бывшая ул. Косиора). Дата: 15 марта. Время: 18:30», - пишет он.

Артем Романюков считает, что «такая цензура недопустима, и опускаться до уровня такой подлости – дурной тон даже для политических оппонентов».

Как сообщалось ранее, на форуме в Днепропетровске анонсировали присутствие губернатора Одесской области Михаила Саакашвили, а также народных депутатов Мустафы Наема и Сергея Лещенко.

Как это повлияет на рейтинг:
Глава правления общественной организации «Громадський контроль Дніпра», глава Днепропетровской областной организации «ДемАльянса»
Подробнее
Комментарии
НеПроплаченный
12.03.2016
Какие у нас тут умники внизу, так в унисон поют. Молодцы, ребята. Конечно в войне алигарха Коломойского и реформатора Саакашвилли, мы выбираем Коломойского. Он же у нас всех ворует, он нам роднее.
Днепру
12.03.2016
Не бегом, дружище, а в тельнике и на велике по раздолбанной трассе.
Днепрянин
12.03.2016
И слава Богу! В Одессе бардак развёл. Нам такого в Днепре не нужно. У нас людей на улицах не стреляют. Он, как донбассюки. Те у себя на Родине русский бардак развели, Исаакашвили - в Грузии. И те, и другие любят учить жизни. Не стоит. Днепр - город умных. А если Пиня и Безбабах помещение предоставили, то стоит задуматься: кому выгодны эти "маленькие принцы" ?
Днепр
12.03.2016
Что этот недоГубернатор собрался делать в Днепре? Миша - бегом в Одессу - проблемы накопились....
Последние записи в блогах

Питання збереження давніх слов'янських православних сакральних місць нині, у період активних перетворень та будівництв, постає особливо актуально. Стосується воно і найдавніших слов'янських територій, які розміщуються в Волино-Карпатському регіоні, найперше на історичній Волині (нині північно-західний регіон України та окремі землі Польщі та Білорусі), власне, на Погоринні, більша частина якої припадає на Рівненську область.

Саме тут знаходяться ті місця, які були серцем першої слов'янської держави нової ери в Європі - Дулібської (Дулібського Союзу 1-9 ст.н.е.).

Саме тому місцеві інтузіасти наполегливо прагнуть зберегти давні святі місця, серед яких унікальні, такі як Хотинське джерело (Першоджерело) поблизу Рівного.

Про історію рятування джерела ентузіастами "Українського товариства охорони пам'яток історії та культури Рівненської області" та місцевою владою від занепаду та захаращення читайте у статті, що нижче...

Подробнее

Платники податків мають право зареєструвати другий примірник акцизної накладної на розподіл пального

 

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області інформує, що ДПС України на офіційному вебпорталі за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/396944.html повідомила, що з 28.10.2019 розпочато реєстрацію другого примірника акцизної накладної, складеної у порядку, передбаченому   п. 23 Перехідних положень Податкового кодексу України (далі – ПКУ), за умови, що перший примірник такої акцизної накладної зареєстрований в Єдиному реєстрі акцизних накладних (далі – ЄРАН) згідно з п. 23 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідних положень» ПКУ.

Подробнее

Податкова знижка для фізичних осіб

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області повідомляє, щоб повернути частину податку на доходи фізичних осіб, сплаченого громадянами із заробітної плати, можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку. Згідно з положеннями ст. 166 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) платники податку на доходи фізичних осіб мають право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.  Для реалізації права на податкову знижку платнику податку необхідно заповнити та подати податкову декларацію про майновий стан і доходи декларацію до 31 грудня року наступного за звітним.

Податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб'єктами господарювання, - це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку - резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів - фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Кодексом.

Подробнее

Право на податкову знижку за 2018 можна використати по 31 грудня (включно) 2019

Лівобережне управління ГУ ДПС у Дніпропетровській області доводить до відома громадян, що використати права на податкову знижку за підсумками 2018 року  громадяни можуть  по 31 грудня (включно) 2019 року, подавши Декларацію про майновий стан і доходи до податкового органу за місцем реєстрації фізичної особи.

Подробнее
Голосование
Поддерживаете ли вы досрочные выборы в Днепре?
Да
Нет
Не знаю